W marcu tego roku Joanna Krupa zaskoczyła fanów informacją o zaręczynach. Gwiazda po kilku miesiącach związku przyjęła oświadczyny Douglasa Nunesa, amerykańskiego producenta. Para poznała się jesienią 2017 roku na spacerze w parku. Joanna i Douglas zaczęli spotykać się w październiku. Przypomnijmy, że Krupa po 10 latach rozwiodła się ze swoim mężem, biznesmenem Romainem Zago. W przeciwieństwie do poprzedniego związku, Joanna chroni prywatność swojego obecnego partnera, nie zdradzając wielu szczegółów, co tylko podsyca ciekawość fanów.

Joanna Krupa poślubiła Douglasa Nunesa

Odkąd doszło do zaręczyn Krupy, media nieustannie wypytywały gwiazdę o termin i szczegóły ślubu z Douglasem Nunesem. Jeszcze w ten weekend w jednym z wywiadów opowiadała, że planują skromną ceremonię dla najbliższych, która odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Zdradziła, że jej narzeczonemu marzy się wesele, na którym byliby tylko we dwójkę. Okazuje się, że sformalizowali swój związek już 2 tygodnie temu!

Hailey Baldwin jest w ciąży?! Reakcja Justina Biebera daje dużo do myślenia! >>>

Jak donosi magazyn Flesz, Joanna Krupa poślubiła Douglasa Nunesa na początku tego miesiąca. Ceremonia, tak jak planowano, odbyła się w USA w urzędzie stanu cywilnego. Nie uczestniczyli w niej żadni goście, nawet rodzina młodej pary. Według informatora portalu, świeżo upieczeni małżonkowie już rozpoczęli przygotowania do ślubu w Polsce, a dokładnie w Krakowie. Druga ceremonia ma być huczną imprezą, na którą zostanie zaproszona nie tylko rodzina, ale także przyjaciele i znajomi Joanny Krupy i Douglasa Nunesa.