Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży. Celebrytka pod koniec maja poinformowała na wizji programu Dzień dobry TVN, że wraz ze swoim mężem Douglasem Nunesem spodziewa się pierwszego dziecka. Obydwoje nie znają jeszcze płci maleństwa, ale w jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że po powrocie do Los Angeles, gdzie małżeństwo mieszka na stałe, dowiedzą się, czy zostaną rodzicami dziewczynki czy chłopca. Joanna Krupa z okazji tego, że niedługo zostanie mamą, zorganizowała baby shower. Pierwsza impreza odbyła się w Chicago w towarzystwie najbliższych koleżanek celebrytek, natomiast kilka dni temu zbliżające się narodziny dziecka Joanna świętowała w Polsce w gronie popularnych przyjaciół. Gwiazda ma w planach jeszcze trzeci baby shower, który odbędzie się w październiku w Los Angeles. 

Ramówka TVN jesień 2019: Joanna Krupa, Marina Łuczenko, Małgorzata Rozenek i inne gwiazdy na prezentacji nowości stacji >>>

Joanna Krupa zorganizowała baby shower!

Baby shower Joanny Krupy w Polsce odbyło się w jednym z modnych warszawskich lokali. Ogródek knajpy udekorowano w neutralnych, pastelowych kolorach (z powodu tego, że nie jest znana płeć dziecka). Wśród scenografii znalazła się również imitacja pokoju dla niemowlaka. Na imprezie nie zabrakło rodziny oraz najbliższych przyjaciół celebrytki, między innymi Katarzyny Sokołowskiej, Patricii Kazadi, Jakoba Kosela, Karoliny Ferenstein-Kraśko i Joanny Jabłczyńskiej. W galerii znajdziecie zdjęcia z baby shower Joanny Krupy.