Marka Reserved miała w swoich kampaniach największe nazwiska światowego modelingu. Kolekcje rodzimego brandu promowały m.in. Georgia May Jagger, Cara Delevingne, Kate Moss, Jon Kortajaerna, Irina Shayk, a ostatnio jedna z najsłynniejszych top modelek z lat 90., Cindy Crawford. Miała też twarze, które są dopiero na początku swojej kariery, a już zawładnęły sercami nastolatków oraz social mediami. Mamy tutaj na myśli Brooklyna Beckhama czy Dacre’a Montgomery’ego, czyli Billy’ego z serialu Stranger Things. Wybór gwiazd najnowszej sesji wizerunkowej nie powinien być więc dla nas wielkim zaskoczeniem. A jednak! Tak gorącego i utalentowanego duetu naprawdę się nie spodziewaliśmy!

ZOBACZ TAKŻE: 5 rzeczy z denimowej kolekcji Reserved, które chcemy mieć w swojej szafie

Joanna Kulig i Jeanne Damas w jesiennej kampanii Reserved #ICanBoogie

Ona, jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Grała m.in. u boku Juliette Binoche i Ethana Hawke’a, u Agnieszki Holland oraz dwukrotnie u Pawła Pawlikowskiego – w oscarowej Idzie, ale przede wszystkim w Zimnej wojnie, dzięki której zachwyciły się nią zagraniczne media. Mowa oczywiście o Joannie Kulig. Choć udział w kampanii modowej marki to dla niej nowość, oglądając ją w kampanijnym wideo trudno odnieść takie wrażenie. Towarzyszy jej ikona paryskiego szyku, założycielka jednej z najbardziej instagramowych marek Rouje i okładkowa bohaterka wrześniowego numeru Glamour, Jeanne Damas.

Obie panie możemy oglądać wspólnie w trwającym ponad minutę obrazie w reżyserii Gordona Von Steinera, który odpowiadał również za wideo z udziałem Cindy Crawford i Dacre’a Montgomery’ego, a także ma w swoim portfolio filmy dla Louis Vuitton z Alicią Vikander i Michelle Williams czy dla Diora z Natalie Portman. W jego najnowszym projekcie dla Reserved motywem przewodnim jest jeden z najpopularniejszych kawałków z lat 70. - I Can Boogie hiszpańskiego duetu Baccaria. W obiektywie Von Steinera tańczą do niego Kulig, Damas, a taże grupa tancerzy do choreografii Richarda Jacksona, odpowiadającego chociażby za taneczne występy Lady Gagi, Katy Perry, Ushera, Missy Elliot czy Nicki Minaj.

Wideo z udziałem Joanny Kulig i Jeanne Damas, które właśnie ujrzało światło dziennej, czyli „I Can Boogie/ The Show” to jednak dopiero początek. Reserved zaprasza bowiem na kolejne rozdziały swojej jesiennej opowieści. W którym kierunku podąży zabawa w rytmie boogie? Stay tuned - kolejna odsłona już 18.09!

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Kulig faworytką Oscarów 2019? Tak typuje jeden z amerykańskich serwisów!