Joanna Opozda wciąż na językach

Joanna Opozda w ostatnim czasie nawet na chwilę nie znika z nagłówków kolorowych gazet i serwisów internetowych. Choć aktorka raczej nie może narzekać na brak ciekawych propozycji zawodowych, media aktualnie zdecydowanie zdominowały liczne doniesienia na temat jej życia prywatnego. Stało się tak oczywiście za sprawą jej szeroko komentowanego w mediach konfliktu z Antkiem Królikowskim. Absolwentka wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie musiała zmierzyć się m.in. z upublicznieniem prywatnych nagrań, które powstały podczas jednego z najtrudniejszych momentów w jej życiu.

Joanna Opozda zachwyca na Instagramie. Remigiusz Mróz komentuje

Po wycieku dramatycznych materiałów przedstawiających zapłakaną Opozdę na instagramowym profilu Królikowskiego, aktor wydał oficjalne oświadczenie. Oznajmił w nim, że nie ma nic wspólnego z publikacją wspomnianych treści oraz wyjawił, że padł ofiarą ataku hakerskiego. Jeśli wierzyć zapewnieniom celebryty, sprawa rzekomo została już zgłoszona właściwym organom.

Obecnie Joanna Opozda stara skupiać się na tym, co jest dla niej najważniejsze, czyli zapewnieniu Vincentowi godnych warunków do spokojnego rozwoju. Nie jest tajemnicą, że w tym celu aktorka podejmuje się m.in. płatnych współprac z różnego rodzaju markami. W miniony weekend celebrytka zareklamowała na swoim instagramowym profilu jeden z popularnych internetowych sklepów odzieżowych. 

Pamiętajcie, że z kodem ASIA macie darmową dostawę – zachęciła pod swoim zdjęciem w kreacji eksponującej jej długie i zgrabne nogi.


Co ciekawe, tym razem na zachwycające zdjęcie aktorki zareagowali nie tylko jej fani, ale także Remigiusz Mróz.

Ja zakupy robię tylko z kodem ASIA. Ale nie zawsze działa – skomentował dowcipnie pisarz.

Stali obserwatorzy wiedzą doskonale, że to nie pierwszy, gdy autor bestsellerowych książek udziela się na profilu Joasi. Jak łatwo można się domyślić, serwisy plotkarskie szybko podchwyciły ten temat. Czy faktycznie łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Przypomnijmy, co na ten temat mówiła niedawno sama zainteresowana.

Bardzo się lubimy. To jest świetny człowiek i ma świetne poczucie humoru. Ja lubię mężczyzn z poczuciem humoru. Lubimy się, skomentujemy coś sobie i to wszystko – wyznała pytana o relację z Mrozem aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Cóż, kolejna odsłona instagramowego flirtu między Opozda a Mrozem raczej nie uciszy plotek o ich bliskiej relacji.

Zobacz także: