W końcu zrobiło się ciepło, a to oznacza, że nareszcie możemy pokazać gołe nogi. Zakładając krótkie sukienki, spódnice czy spodnie każda z nas chce, żeby ta część naszego ciała prezentowała się obłędnie. Jak to zrobić? W tym temacie osobą godną do naśladowania jest Joanna Przetakiewicz, która jest właścicielką naprawdę świetnych nóg, zawsze prezentujących się po prostu obłędnie. Jak ona to robi? O to pod jednym z ostatnich postów zapytała dyrektor kreatywną marki La Mania jedna z obserwatorek.

Zobacz także: Jak uzyskać lśniące włosy? Wiemy, jaki patent stosują gwiazdy

Okazuje się, że Joanna Przetakiewicz ma swój patent na pięknie błyszczące nogi. I z którego przy niewielkim nakładzie sił może skorzystać każda z Was. Otóż do osiągnięcia takiego efektu Joanna poleca mleczko marki Decléor (ale może być też inne) zmieszane z olejem kokosowym lub rycynowym oraz złotym olejkiem Soleil Blanc Toma Forda lub znacznie tańszą alternatywą - rozświetlacz do twarzy i ciała AMC INGLOT (42,90 zł). Sprawdziliśmy i ten ostatni produkt dostępny jest w kilku różnych odcieniach, ale Joannie zapewne chodzi o kolor 62. Skorzystacie z jej rekomendacji? 

Zobacz także: Huda Kattan i jej ulubione kosmetyki. Jakich produktów używa guru makijażu i założycielka marki Huda Beauty?