Jak podają zagraniczne media, Joe Jonas i Sophie Turner wkrótce spotkają się na sali sądowej. Pozew o rozwód miał wnieść muzyk, a powodem miały być nieustanne, niekończące się kłótnie. Co poróżniło parę?

Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się

„Joe Jonas nie nosi obrączki” - zauważyli jego fani, a obserwacjami podzielili się na TikToku i Twitterze. Jednocześnie dostrzeżono brak jego żony, Sophie Turner na koncertach Jonas Brothers, w których często i chętnie uczestniczyła. Aktorkę z „Gry o tron” widziano ostatnio 12 sierpnia na koncercie w Nowym Jorku, nie była natomiast obecna na tym, który miał miejsce dwa dni później, dokładnie w dniu 34. urodzin męża.

Dwa tygodnie później wszystko stało się jasne. Do wiadomości publicznej podano, że Joe Jonas zamierza rozwieść się z żoną. Jako pierwszy napisał o tym serwis TMZ, powołując się na informatora z bliskiego otoczenia wokalisty. 

Informacja według fanów pary była tak nieprawdopodobna, że zaczęto szukać dowodów na to, że para jednak się nie rozstała. O jednym z nich pisałyśmy tutaj:

Niestety, w obliczu kolejnych newsów na temat rozstania pary trudno uwierzyć w to, że małżeństwo da się jeszcze uratować...

Dlaczego Joe Jonas i Sophie Turner się rozstali?

Jak informują portale PageSix i TMZ, Joe Jonas podejmował wielokrotnie próby ratowania relacji z Sophie. Niestety, spotkał się ze ścianą. Jego żona nie zamierzała bowiem zrezygnować ze swojego pozarodzinnego życia. Imprezy i regularne wyjazdy do Wielkiej Brytanii (z której pochodzi Sophie) nie były tym, o czym marzył domator Joe.

Rozwód był dla Joe ostatecznością. Nigdy nie chciał rozbijać rodziny, ale musiał podjąć to, co uważał za najlepsze dla swoich dziewcząt - twierdzi informator TMZ.

Sophie lubi imprezować, Joe siedzieć w domu. Prowadzą bardzo odmienny styl życia - podaje TMZ.

Para wychowuje wspólnie dwie córki. To podobno także ze względu na nie Joe zażądał rozwodu. Jak wynika z dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six, Joe winą za rozpad relacji obarczył Sophie.

Zobacz także:

Nieszczęśliwy dom to nie dom i prawda jest taka, że ​​on i Sophie przez to przechodzili w tym roku [...] To po prostu narastało i Joe w końcu osiągnął punkt, w którym poczuł, że wyczerpał wszystkie możliwości uratowania małżeństwa - podaje źródło PageSix.

Tak, my też jesteśmy w szoku i wydaje się, że w tej sprawie jeszcze wiele się wydarzy.