Johnny Depp: plotki o romansie z prawniczką Camille Vasquez

Już w czasie głośnej sprawy Amber Heard vs. Johnny Depp, która została okrzyknięta „procesem dekady” po sieci krążyły plotki, że gwiazdor „Piratów z Karaibów” znów jest zakochany. Wówczas mówiło się, że aktor uwiódł prawniczkę, która ostatecznie zapewniła mu wygraną w sądowej batalii z byłą żoną.

Camille Vasquez, bo o niej mowa, po jednej z ostatnich rozpraw przytuliła 59-latka, a on położył jej rękę na ramieniu. Kobieta, która dzięki transmisjom na żywo z sali sądowej zyskała międzynarodową sławę i stała się celebrytką w prawniczym świecie, stanowczo jednak odcinała się od pogłosek o romansie. Nazwała je nieetycznymi i seksistowskimi.

fot. Getty Images

Johnny Depp zakochany w prawniczce Joelle Rich?

Po kilku miesiącach od zakończonego 1 czerwca procesu świat obiegła informacja, że Johnny Depp rzeczywiście jest szaleńczo zakochany w prawniczce... lecz nie tej. Jego nowa miłość pochodzi z Londynu i reprezentowała go 2020 roku w procesie o zniesławienie, który odtwórca niezapomnianej roli „Edwarda Nożycorękiego” wytoczył brytyjskiemu dziennikowi „The Sun” (po tym, jak w kwietniu 2018 roku gazeta opublikowała artykuł, w którym nazwała Deppa „żonobijcą”).

Joelle Rich, bo tak nazywa się rzekoma nowa miłość aktora, nie była tak skuteczna jak Vasquez, gdyż nie wygrała sprawy, ale nie przeszkodziło to jej rozkochać w sobie swojego klienta.

Jak podał „Us Weekly” powołując się na źródło z bliskiego otoczenia pary, relacja tej dwójki nie jest chwilową miłostką i rozkwita w szaleńczym tempie.

Chemia między nimi jest niemierzalna. (...) To, co ich łączy, jest bardzo poważne – zapewnia informator magazynu.

Joelle nie była zawodowo zaangażowana w proces Amber Heard vs. Johnny Depp, ale niejednokrotnie wspierała aktora swoją obecnością na sali sądowej.

Zobacz także:

Kim jest Joelle Rich, rzekoma nowa dziewczyna Johnny’ego Deppa?

Na stronie internetowej londyńskiej kancelarii prawnej Schillings 37-letnia Joelle Rich figuruje jako partnerka. Z zamieszczonego tam bio dowiadujemy się, że nowa wybranka serca gwiazdora ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w praktykowaniu prawa. Często działając na rzecz swoich klientów w sytuacjach kryzysowych, Joelle broni ich reputacji przed zniesławieniem i fałszywymi zarzutami w prasie, internecie i mediach społecznościowych – czytamy. Ma szczególne doświadczenie w ochronie prywatności osób przed nieuzasadnionym wtargnięciem i zainteresowaniem mediów.

Kancelaria Schillings, w której pracuje nowa miłość Deppa, wśród swoich klientów ma wiele sław. Reprezentowała m.in. Meghan Markle i księcia Harry'ego w sprawie przeciwko „Mail on Sunday” z 2018 roku.

Prywatnie 37-latka ma dwójkę dzieci i obecnie jest w trakcie rozwodu z Jonathanem Richem, dyrektorem w korporacji Bluebox, z którym była ponad dwie dekady. Myślicie, że związek z hollywoodzkim gwiazdorem ma szansę potrwać równie długo?

fot. Getty Images