Czy Wy też oglądając pierwszy i przede wszystkim drugi sezon Stranger Things wyczuliście chemię między Jonathanem i Nancy? Okazuje się, że mieliście nosa, bo ta dwójka ma się ku sobie nie tylko w serialu Netflixa!

Charlie Heaton i Natalia Dyer zadebiutowali oficjalnie jako para na grudniowej gali Fashion Awards 2017. Ale w sieci już o wiele wcześniej pojawiły się zdjęcia tej dwójki, które nie pozostawiały żadnych wątpliwości, że coś jest między nimi na rzeczy. Na początku listopada Charliego i Natalię paparazzi przyłapali podczas romantycznego spaceru w Paryżu. I jak patrzymy na te zdjęcia, aż ciepło nam się robi na sercu! Aktorzy spacerowali trzymając się za ręce, słuchali muzyki dzieląc się słuchawkami (awwww!) i przytulali.

Jednak przeglądając instagramowe profile serialowego Jonathana Byersa i Nancy Wheeler można zauważyć, że już we wrześniu 2016 roku spędzali wspólne wakacje w Hiszpanii i od tamtego czasu wrzucali wiele podobnych zdjęć na swoje konta.

 

 

Post udostępniony przez Charlie Heaton (@charlie.r.heaton) Wrz 7, 2016 o 6:26 PDT

20-letnia Natalia i o 3 lata starszy Charlie mają szansę niebawem stać się jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, szczególnie, że zobaczymy ich razem na ekranie na pewno w trzecim sezonie Stranger Things i prawdopodobnie również w czwartym. Świat mody również ma na nich oko. Para wzięła udział w świątecznej imprezie zorganizowanej przez markę Burberry. Kto wie, może niebawem pojawi się też wspólnie w jakiejś kampanii? 

Co ciekawe, i o czym mogliście nie wiedzieć, Charlie Heaton ma już na koncie związek z koleżanką z zespołu Comanechi, do którego należał. Ale to nie wszystko. Wraz Akiko Matsuura ma 3-letniego dzisiaj synka o imieniu Archie. Choć ten razem z mama mieszka na stałe w Londynie, a Heaton przebywa głownie w Los Angeles, stara się utrzymywać stały kontakt z synem i dobre relacje z byłą dziewczyną.