Riverdale to – mimo upływu lat (i sezonów) – wciąż jeden z najpopularniejszych seriali (nie tylko) dla młodzieży na platformie Netflix. Młodych widzów oraz młode widzki interesuje to, co dzieje się w mrocznym miasteczku (a kto oglądał choć kilka odcinków, ten wie, że zawsze dzieje się bardzo dużo), jak również w życiu prywatnym gwiazd produkcji. Dziś przychodzimy w tej drugiej sprawie. Jordan Connor, czyli serialowy Sweet Pea – członek Southside Serpents i przyjaciel Jugheada Jonesa (w tej roli możemy oglądać Cole’a Sprouse’a), właśnie wziął ślub. Znamy szczegóły ceremonii. 

Jordan Connor z „Riverdale” wziął ślub!

Jordan Connor wziął ślub z Jinjarą Mitchell, której oświadczył się w 2018 roku. Informacje na ten temat przekazał główny zainteresowany całą sprawą za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Gwiazdor serialu Riverdale opublikował urocze zdjęcie, na którym całuje się ze swoją żoną (możecie je zobaczyć w naszej galerii), natomiast w opisie przyznał, że był to najlepszy dzień w jego życiu. Ta sama fotografia pojawiła się również na instagramowym profilu Jinjary Mitchell – aktorki, która ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak Arrow czy Zoey's Extraordinary Playlist

„NAJLEPSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU!” – napisał Jordan Connor na swoim profilu na Instagramie.

Jak dowiadujemy się z serwisu People, ślub Jinjary Mitchell i Jordana Connora odbył się w ubiegłą sobotę (4 września 2021 roku) w Long Beach Lodge Resort w Kolumbii Brytyjskiej. Parze młodej towarzyszyło około 50 gości oraz gościń. Jinjara Mitchell miała na sobie przepiękną suknię ślubną od Anne Barge. Natomiast odtwórca roli Sweet Pea’a w Riverdale postawił na klasyczny garnitur z metkami Suitsupply. Wyglądali przepięknie! 

W naszej galerii znajdziecie kilka wspólnych zdjęć Jinjary Mitchell i Jordana Connora. Wśród nich wspomniana już fotografia ze ślubu, która robi furorę wśród osób obserwujących ich w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem.