Julia Fox zasłynęła za sprawą głośnego (ale jakże krótkiego) związku z Kanye Westem, zaraz po tym, jak raper po wielu latach rozstał się z Kim Kardashian. Choć ich relacja trwała niecały miesiąc, nazwisko 33-latki odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. Aktorka, którą możecie kojarzyć z filmu „Uncut Gems”, umiejętnie wykorzystała jednak swoje 5 minut międzynarodowej sławy. Dziś Julia Fox to ulubienica Gen Z, której radykalne opinie wywołują co rusz niemałe zamieszanie w sieci. Jakiś czas temu internet oszalał na punkcie skromnego mieszkania Amerykanki, które okazało się dwupokojowym lokum w samym sercu Nowego Jorku. Skromny metraż oraz porozrzucane po podłodze zabawki rozczuliły internautów i internautki. W końcu Julia Fox to nie tylko skandalistka, która lubi polaryzować opinie publiczną niecodziennymi stylizacjami, ale i pełnoetatowa mama. Mało kto wie, że 33-latka ma 2-letniego synka o imieniu Valentino. 

Julia Fox to pełnoetatowa mama

Zanim Julia Fox zamieszała się w skandal z Kanye Westem w roli głównej, jej życie wyglądało zgoła inaczej. Aktorka i modelka w styczniu 2021 roku powitała na świecie syna. Ojcem Valentino jest pilot Peter Artemiev, z którym Fox rozwiodła się jeszcze przed narodzinami malucha. Na próżno szukać wspólnych zdjęć byłych małżonków w sieci – 33-latka zadbała o to, by niełatwym zadaniem było znalezienie w mediach społecznościowych fotografii z tamtego etapu w jej życiu. Z zapewnień celebrytki wiemy jednak, że Julia pozostaje w dobrych stosunkach z ojcem pociechy.

Julia Fox zabrała syna na mediolański tydzień mody. 2-letni Valentino przypomina znanego rapera?

Na co dzień Julia ostrożnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego i niechętnie pokazuje migawki z domowego zacisza. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na łączenie obowiązków z przyjemnościami. Na takie zestawienie 33-latka zdecydowała się przy okazji mediolańskiego tygodnia mody, zabierając do Włoch 2-letniego synka. W rezultacie Valentino zadebiutował na pokazie najnowszej kolekcji Diesel na sezon jesień-zima 2023. I choć całemu show Glenna Martensa towarzyszyła niebanalna scenografia (w której skład wchodziły m.in. góry usypane z tysiąca prezerwatyw), oczy internautów i internautek zwrócone były w kierunku najmłodszego uczestnika sekspozytywnego pokazu. I nie chodziło tu o stylizację 2-latka, choć trzeba przyznać, że maluch wyglądał uroczo w denimowym komplecie z kamizelką i czarnych kowbojkach.

fot. Getty Images

Zamieszanie wokół Valentino wywołało nagranie zamieszczone na oficjalnym profilu magazynu „i-D” na TikToku. Internauci i internautki szybko zaczęli doszukiwać się podobieństwa 2-latka do jednego z najsłynniejszych raperów amerykańskiej sceny muzycznej. Jak się okazuje, użytkownicy i użytkowniczki zgodnie stwierdzili/ły, że syn Julii Fox do złudzenia przypomina Drake'a, a właściwie jego 5-letniego syna Adonisa

Czy to nie wierna kopia syna Drake'a? Wygląda zupełnie jak Adonis – tak brzmi komentarz, który obecnie polubiło już ponad 32 tysiące osób.

Dla porównania wrzucamy zdjęcia 5-letniego syna kanadyjskiego artysty. Widzicie podobieństwo?

 

Zobacz także: