Julia Kostera i Kacper Błoński należą do grona najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Zrobiło się o nich głośno, gdy dołączyli do Teamu X, czyli projektu stworzonego przez Stuarta Burtona (znanego także jako Stuu). Mieszkając w luksusowej willi, pojawiło się między nimi coś więcej niż „tylko” przyjaźń czy współprace komercyjne. W 2019 roku, a konkretnie przy okazji promocji utworu „Eluwina” Julia Kostera i Kacper Błoński poinformowali, że są parą. Od tamtej pory chętnie publikowali wspólne zdjęcia oraz wideo w mediach społecznościowych. Wszystko wskazywało na to, że są razem ultra szczęśliwi. A ich fanki oraz fani uważali, że bardzo do siebie pasują. Teraz – już po raz kolejny – przekonaliśmy się, że życie to nie Instagram. W sobotę (16 kwietnia) Julia Kostera i Kacper Błoński poinformowali o rozstaniu

Julia Kostera i Kacper Błoński rozstali się!

Julia Kostera i Kacper Błoński wydali oświadczenia, za pośrednictwem których przekazali, że nie są już razem. Jak poinformował 24-letni youtuber, niczego nie żałuje. Razem z Julią przeżyli wiele wspaniałych chwil, mają na koncie wspólne przygody, poza tym sporo się od siebie nauczyli. W dalszej części postu przyznał, że ostatnio nie cieszyli się związkiem, który budowali przez ponad dwa lata. Mimo prób nie udało się go uratować. W końcu podjęli decyzję o rozstaniu. 

Niestety życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne. Mieliśmy w naszym związku sporo upadków, które udawało nam się ratować. Zauważyliśmy jednak, że od jakiegoś czasu zamiast cieszyć się tą relacją wnosimy w swoje życia niepotrzebne negatywne emocje. Jestem dumny, że podeszliśmy do tego tak dojrzale i wspólnie zdecydowaliśmy się rozstać, bez żadnych kłótni i spalonych mostów – brzmi fragment oświadczenia opublikowanego przez Kacpra Błońskiego na Instagramie.

Post opublikowany przez Kacpra Błońskiego na Instagramie (a także towarzyszące mu oświadczenie) możecie zobaczyć tutaj:

Młodsza od youtubera o sześć lat Julia Kostera nie zdecydowała się na publikację postu. Postawiła na relację na Instagram Stories, bo – jak sama przyznała na jednej z klatek – jeden post na temat rozstania wystarczy. 18-letnia gwiazda sieci napisała, że razem z Kacprem mają za sobą cudowne dwa lata. Rozstali się w zgodzie. Niemniej jednak przeżywają trudne chwile. Dlatego prosi swoich fanów i fanki o uszanowanie ich prywatności, a także o to, by nie dopytywali o przyczyny rozstania. 

Nie sądziłam, że kiedyś taka informacja się pojawi, ale nasz związek dobiegł końca. Były to cudowne dwa lata, ale jak to w każdym związku - nie zawsze było idealnie. Jest to trudne zarówno dla mnie, jak i dla Kacpra, dlatego chciałabym, abyście uszanowali naszą prywatność i nie dopytywali, ani nie tworzyli jakichś teorii. Nie dogadywaliśmy się, mieliśmy parę prób naprawy, ale nie udało się nam dojść do porozumienia i tak będzie lepiej dla nas obojga. Życzę Kacprowi jak najlepiej i dziękuję mu za te ponad dwa lata. Dużo się nauczyłam, a przede wszystkim nauczyłam się kochać. Jest mi przykro, jest mi bardzo smutno, było to prawdziwe uczucie. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali. Pamiętajcie, że widzicie tylko małą część naszego życia - napisała Julia Kostera na Instagram Stories.

Julia Kostera i Kacper Błoński udowodnili, że można rozstać się klasą. Będziecie tęsknić za nimi jako parą?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: