Julia Wieniawa wspiera ciężko chorego znajomego

Julia Wieniawa już od kilku lat regularnie pojawia się na okładkach luksusowych magazynów. Autorem większości zdjęć młodej gwiazdy, które dotychczas lądowały na pierwszych stronach takich kolorowych pism jak „GLAMOUR” czy „Gala”, jest Marcin Klaban. Kilka dni temu aktorka i piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami i fankami bardzo przykrą wiadomością na temat zaprzyjaźnionego fotografa.

Dotarła do mnie wstrząsająca informacja. Mój serdeczny znajomy, przezdolny fotograf, który odpowiedzialny jest za większość moich okładek w magazynach i za moją pierwszą okładkę w magazynie „GLAMOUR”, jest bardzo ciężko chory – oznajmiła za pośrednictwem Instagrama, gdzie, nota bene, za zdjęcie profilowe do dziś służy jej wykonana przez Marcina Klabana okładka „GLAMOUR” z marca 2020 roku.

Wykonawczyni przebojów „Nie muszę” i „Zabierz tę miłość” poinformowała stale powiększające się grono swoich obserwatorów, że Marcin Klaban zachorował na raka.

Zdiagnozowano u niego nowotwór kręgosłupa i potrzebuje naszego wsparcia – wyznała, nie kryjąc emocji.

Pod koniec września fotograf przeszedł bardzo długą i skomplikowaną operację, podczas której usunięto mu część kręgosłupa, zastąpiono go implantem, a także usunięto żebra i guza.

Internetowa zbiórka na leczenie i rehabilitację fotografa Marcina Klabana

Odtwórczyni głównej roli w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zachęciła wszystkich do przyłączenia się do internetowej zrzutki zorganizowanej w celu pokrycia bardzo wysokich kosztów dalszego leczenia onkologicznego i rehabilitacji.

Marcin ma 47 lat. Jest oddanym mężem i ojcem dwóch córek. Dotychczas był głównym żywicielem rodziny. W najbliższych miesiącach nie wróci do pracy, a jako freelancer nie otrzyma na zwolnieniu żadnego wynagrodzenia. Pensja jego żony nie jest w stanie pokryć wszystkich obecnych wydatków rodziny, dlatego zwracamy się o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie onkologiczne i wielomiesięczną rehabilitację – czytamy w opisie zbiórki.

Zobacz także:

Są też dobre wieści. Zrzutkę na powrót do zdrowia Marcina Klabana wsparło już przeszło 1500 internautów. Na ten moment udało się zebrać ponad 135 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa apeluje o pomoc dla Marcina Klabana / fot. juliawieniawa / instagram.com