Od jakiegoś już czasu fanki i fani snuli przypuszczenia na ten temat, a dziś jeden z plotkarskich portali podsycił te plotki. Czyżby w związku z tym Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili zabrać głos w sprawie? Właśnie opublikowali na swoich instagramowych kontach wspólny post. Pod zdjęciem z windy, w przebraniach na Halloween, napisali, że postanowili się rozstać.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali na Instagramie o rozstaniu

Z jednej strony brak wspólnych zdjęć w social mediach, z drugiej plotki. Ostatnio coraz częściej dopatrywano się przynajmniej kryzysu w związku 23-letniej Julii Wieniawy i 30-letniego Nikodema Rozbickiego. Dziś po południu sprawę opisał Pudelek.pl. Wkrótce potem w mediach społecznościowych Julii i Nikodema pojawiło się oficjalne oświadczenie co do statusu ich relacji.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! ❤️#cukierekalbopsikus

Jak się zatem okazuje nie są już razem, ale zupełnie im to nie przeszkadza, by wspólnie spędzać czas i, jak wynika z powyższego opisu, są razem w Londynie, gdzie spędzają Halloween.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – historia związku

Choć znali się długo i ich drogi się krzyżowały, choćby zawodowo, to ich uczucie na dobre wybuchło w 2020 roku. Wtedy postanowili dłużej się nie opierać istniejącej między nimi chemii. Latem wspomnianego roku w mediach pojawiły się ich zdjęcia z imprezy, na których nawet nie próbowali ukryć, że łączy ich coś więcej niż sympatia. Jednak dopiero pod koniec 2020 roku zaczęli krok po kroku pokazywać nam fragmenty wspólnego życia i dzielić się swoim szczęściem ze światem. Potem były wspólne wakacje, festiwale, mieszkanie razem, opieka nad pieskiem Bowiem, który pojawił się w ich życiu rok temu. 31 października, czyli jutro świętowaliby 2. rocznicę związku.

Niestety jak widać ta historia dobiegła końca, ale bez wątpienia Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mogą być przykładem tego, że można rozstać się z klasą i pozostać w dobrych stosunkach, nawet jeśli uczucie wygaśnie.