W czwartek Telewizja Polsat zaprezentowała swoje nowości na jesień 2019. Na ramówce nie mogło zabraknąć gwiazd, które zawodowo są związane ze stacją. Wśród zaproszonych gości znalazła się Julia Wieniawa. Aktorka zachwyciła swoją kreacją w odcieniu soczystej pomarańczy – jednym z najmodniejszych kolorów sezonu jesień-zima 2019/2020. Uwagę fotoreporterów (a później także fanów) zwróciła też jej mini torebka marki Jacquemus. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że jest na bieżąco z trendami. Bawi się modą i robi to genialnie! Julia Wieniawa pojawiła się na ramówce Polsatu, aby promować nowy serial ze swoim udziałem – Zawsze warto. Więcej na temat produkcji z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską w rolach głównych przeczytacie TUTAJ. 20-letnia gwiazda nie może narzekać na brak pracy i zawodowych wyzwań. Jednak ostatnio sporo się działo również w jej życiu prywatnym. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się plotki, według których Julia Wieniawa i Baron mieli zakończyć swój związek.

Julia Wieniawa opowiedziała o rozstaniu z Baronem!

Podczas czwartkowego wydarzenia Julia Wieniawa udzieliła kilku wywiadów. W rozmowie z portalem Jastrząb Post potwierdziła, że znowu jest singielką. Aktorka w niezwykle dojrzały sposób opowiedziała o rozstaniu z Alkiem Milwiwem, czyli Baronem. Przyznała, że spędziła z nim wspaniałe pół roku i życzy mu wszystkiego dobrego.

Ja spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej – powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z Jastrząb Post.

Julia Wieniawa i Baron rozstali się z prawdziwą klasą. Aktorce, jak również muzykowi życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Stylizacje gwiazd: Julia Wieniawa i Marina Łuczenko-Szczęsna w tej samej spódnicy! Wcześniej założyła ją też Kylie Jenner >>>