Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się po 2 latach związku pod koniec 2018 roku. I chociaż żadne z nich nie potwierdziło tych spekulacji, aktor opublikował na swoim Instagramie romantyczne wideo z okazji 20. urodzin swojej byłej dziewczyny. Przy okazji podziękował jej za wspólnie spędzony czas. Fani nie mieli wątpliwości, że to koniec, co okazało się prawdą. W wywiadzie dla dwutygodnika Viva, na którego okładce pojawiła się Julia Wieniawa, aktorka i piosenkarka po raz pierwszy skomentowała rozstanie z Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa przefarbowała się na blond?! >>>

Dlaczego Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się? 

Na Instagramie Julii na próżno szukać wspólnych zdjęć z Antkiem Królikowskim, które pojawiają się raczej w pierwszym roku ich związku. Chociaż para okazyjnie pojawiała się razem na oficjalnych imprezach (ostatnio widziano ich na pokazie mody Dawida Wolińskiego na początku grudnia), raczej w ostatnim czasie ich unikali. Dlatego po wymownym komentarzu Antka pod urodzinowym filmikiem dla Julii obserwatorzy byli pewni, że to koniec ich związku. W najnowszym wywiadzie aktorka i piosenkarka, która niedługo planuje wydać swój debiutancki album, wyznała, co było powodem rozstania

Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać - powiedziała Julia.

Musimy przyznać, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się z klasą, której czasami brakuje innym celebrytom, ponieważ w grę wchodzą duże emocje. Lubiliście ich jako parę?