Julia Wieniawa na potrzeby nowej roli zdecydowała się na ostre cięcie! Marta Zawiślańska, stylistka fryzur gwiazd, skróciła włosy aktorki i wokalistki o połowę. Efekt? Piorunujący!

Julia Wieniawa w krótkich włosach. Przeszła spektakularną metamorfozę do nowej roli

Julia Wieniawa często chętnie pokazuje się nam w nowych obliczach. Zmienia się, gdy występuje na scenie - zarówno na koncertach, jak i w teatrze. Wielokrotnie zaskakiwała nas swoimi metamorfozami. Pamiętamy zwłaszcza te na potrzeby filmów „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, czy „Jak pokochałam gangstera”. Teraz ponownie zaskoczyła nas swoją przemianą.

Na swoim Instagramowym profilu Julia Wieniawa zamieściła filmik ze swojej metamorfozy na potrzeby nowej produkcji. Jakiej? Tego nie ujawniła. Wiemy jednak, że konieczne było ostre cięcie!

Jak Wam się podobam w nowej odsłonie? Tak krótko jeszcze nie było. Ścięcie włosów zostało zrobione na potrzeby nowego filmu, na którego plan wchodzę już niebawem. Na ten moment nie mogę za wiele zdradzić, ale jak zawsze, you know… - napisała pod wideo Julia Wieniawa.

Autorką nowej fryzury Julii Wieniawy są Marta Zawiślańska, stylistka fryzur gwiazd i Kamil Pecka. 

Uważam, ze to jest Twoja długość! Totalny sztos,

Tobie we wszystkim jest ładnie,

No jak Hailey Bieber - czytamy pod postem Julli.

Zobacz także:

Totalnie zgadamy się z tymi opiniami i również mamy wrażenie, że nowa fryzura Julki faktycznie przypomina tę, którą nosi Hailey Bieber. Hot!

instagram.com/juliawieniawa