Julia Wieniawa – jej nazwisko znają prawdopodobnie wszyscy w Polsce. Zdobyła sławę i sympatię jako aktorka, natomiast z czasem okazało się, że ma także inne zainteresowania, jak również talenty. W czerwcu tego roku wydała debiutancki album, a tym samym udowodniła, że jest artystką przez duże A. Zachwyca głosem i kreatywnością, do tego jest znana z dbałości o każdy – nawet najmniejszy detal. Współpracuje z najlepszymi. Ma za sobą już kilka koncertów i przyznaje, że występy na żywo dają jej ogromną satysfakcję, a także radość. Jej fanki oraz fani też są pod wrażeniem. Jeśli należycie do tego grona, mamy dla was dobrą wiadomość. Światło dzienne ujrzał właśnie oficjalny klip do utworu „Omamy”. 

„Omamy”: Julia Wieniawa wypuściła hipnotyzujący teledysk do jednej z najlepszych piosenek z debiutanckiego albumu!

Ostatnio Julia Wieniawa zapowiadała na swoim profilu na Instagramie, że w piątek (22 lipca) do sieci trafi oficjalny teledysk do jednej z piosenek z jej debiutanckiego albumu. Już wiemy, że chodziło o tytułowy singiel, czyli „Omamy”. W klipie, za którego reżyserię odpowiada Maciej Nowak, można zauważyć inspirację estetyką z przełomu lat 90. i 2000. ubiegłego wieku. Stanowi idealne uzupełnienie lekkiego, wręcz tanecznego bitu (warto go dodać do swojej wakacyjnej playlisty). Julia Wieniawa, która gra główną rolę w krótkim filmie, jest charyzmatyczna i pełna energii. Jej spojrzenie (podobnie jak głos) hipnotyzuje. Zresztą, zobaczcie same i sami:

Fanki i fani Julii Wieniawy są zachwyceni klipem do utworu „Omamy”

Fanki oraz fani Julii Wieniawy zareagowali niezwykle entuzjastycznie na jej nowy klip. Przyznają, że wideo ma niesamowity klimat. Jak się okazuje, wiele osób spodziewało się, że młoda gwiazda stworzy teledysk właśnie do tego utworu. Jest on jednym z najpopularniejszych z albumu o tej samej nazwie, a jednocześnie jednym z najbardziej lubianych. Brzmi świetnie w słuchawkach, a także na żywo – sprawdziłyśmy i sprawdziliśmy to. Wy też będziecie jeszcze miały i mieli okazję, by się o tym przekonać. Julia Wieniawa planuje bowiem jeszcze kilka koncertów w najbliższej przyszłości

Choć rzeczywiście skupia się teraz na muzyce, nie rezygnuje całkowicie z aktorstwa. Niedawno Julia Wieniawa zdementowała krążące w mediach plotkarskich plotki na ten temat. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy ją w kolejnych produkcjach. Poza tym gwiazda nadal rozwija markę swoją markę Lemiss. Zaczynała od minimalistycznych ubrań do jogi, następnie rozszerzyła ofertę o bluzy i inne rzeczy o sportowym charakterze, a latem 2022 wypuściła pierwszą kolekcję kostiumów kąpielowych. Czym jeszcze nas zaskoczy?