Wakacje trwają w najlepsze. Dlatego Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, którzy mieli intensywny rokwyruszyli w kolejną podróż. Tym razem zdecydowali się na wycieczkę samochodem po Europie.

Eurotrip Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Para odwiedza najważniejsze europejskie stolice. Pierwszym przystankiem na mapie ich podróży był Amsterdam. Julia zdecydowanie dopasowała swoje stylizacje do holenderskiego miasta, stawiając na ubrania w duchu athleisure, w których swobodnie mogła zwiedzać. Kolejnym miastem, do którego zawitała para jest Paryż. Zakochani odwiedzili Luwr czy wieżę Eiffla. Zaglądają też do luksusowych restauracji czy typowych klimatycznych paryskich kawiarni, choćby do słynnej Café de Flore. 

W piątek Julia pochwaliła się, że wraz z Nikodemem zostali zaproszeni do luksusowego hotelu InterContinental Paris LeGrand, gdzie zostali zakwaterowani w apartamencie z niesamowitym widokiem na Operę Garnier. Gwiazda obwieściła to, publikując na swoim instagramowym koncie kilka zdjęć z apartamentu zrobionych podczas zachodu słońca. Na tę okazję wybrała kreację w iście francuskim czy też paryskim stylu. 

Zawsze marzyłam o hotelu z widokiem, ale nie sądziłam, że aż z takim - napisała pod postem.

Slip dress - idealna biała sukienka na lato 

Julia postawiła na białą sukienkę midi typu slip dress na cieniutkich ramiączkach z delikatnego, opływającego ciało materiału w białym odcieniu z subtelnym połyskiem. To nawiązanie do lat 90., ale i do nonszalanckiego a przy tym szalenie seksownego stylu, za który uwielbiamy francuskie dziewczyny. Bieliźniana sukienka Julii, mała biała (najlepiej z chłodnego jedwabiu lub satyny) czy też w zwierzęcy print lub pastelowa, to świetne rozwiązanie na przykład na romantyczną kolację pod gwiazdami w lato.

Na sukienkę można narzucić oversize'ową czarną marynarkę w męskim stylu. Wystarczy do tego jeszcze dodać cienki złoty łańcuszek, sygnet czy niewielkie kolczyki kółka, tak jak zrobiła to gwiazda, by dopełnić look. Julia Wieniawa uzupełniła swoją stylizację jasnymi klapkami na obcasie, czego efektem jest biały total look.

Jeśli chodzi o makijaż, to Julia zdecydowała się na klasyczną czerwoną szminkę o welwetowym wykończeniu. Postawiła też na swobodne fale na włosach. 100% parisian chic! W takiej stylizacji nie tylko można, lecz wręcz trzeba wyjść i zwiedzać Paryż wieczorową porą!

 

Zobacz także: