Julia Wieniawa na brak aktorskich wyzwań narzekać nie może. Młodą aktorkę, do tej pory znaną z ról w serialach Na Wspólnej i Rodzinka.pl, już niebawem zobaczymy na wielkim ekranie w najnowszym filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Ze zwiastuna wiemy, że zagra w nim niepokorną córkę bohatera granego przez Bogusława Lindę, niestroniącą od używek i wulgaryzmów. Ale to nie koniec nowych ról na koncie Wieniawy.

Mówi się, że w planach jest serial utrzymany w klimacie Kasi i Tomka, gdzie Julka ma być "nową" Joanna Brodzik, a Pawłem Wilczakiem chłopak Wieniawy, Antek Królikowski. Póki co ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez parę. Pewne jest natomiast to, że 19-latka dołącza do obsady jednego z najpopularniejszych seriali Polsatu W rytmie serca z Mateuszem Damięckim, Barbarą Kurdej-Szatan i Piotrem Polkiem w rolach głównych. 

ZOBACZ TAKŻE: Była dziewczyna Antka Królikowskiego ma nowego chłopaka? >>> 

Produkcja, która zyskała przychylność widzów po pierwszym sezonie powróci niebawem na antenę z nowymi wątkami. Jednym z nich będzie właśnie postać grana przez Julię, czyli blogerka Alex, która przyjeżdża do Kazimierza Dolnego, gdzie rozgrywa się akcja serialu, razem z mamą. Obie ulegną poważnemu wypadkowi, jednak czy był on zupełnie przypadkowy, wcale nie będzie takie oczywiste. Odcinki W rytmie serca z udziałem Julii pojawią się w telewizji Polsat już w marcu. Obejrzycie?  

ZOBACZ TAKŻE: Najnowszy zwiastun „Kobiet mafii” Patryka Vegi jeszcze ostrzejszy niż poprzedni? >>>