Julia Wróblewska zadebiutowała na wielkim ekranie w 2006 roku. Zagrała w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj u boku takich gwiazd jak m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Zakościelny, Agnieszka Dygant czy Tomasz Karolak. Widzowie pokochali ją w roli Michaliny, która niespodziewania pojawiła się w życiu Michała (w tej roli wspomniany już Maciej Zakościelny). Ostatnio młoda aktorka wróciła do czasów, w których wcielała się w postać siedmioletniej dziewczynki, odtwarzając jedną z kultowych scen z filmu na TikToku. Trwające niespełna minutę wideo podbiło serca użytkowników i użytkowniczek popularnej aplikacji. 

Julia Wróblewska odtworzyła kultową scenę z Tylko mnie kochaj

Nowy film na profilu Julii Wróblewskiej na TikToku zrobił totalną furorę (nie tylko) wśród jej obserwatorek oraz obserwatorów. Gwiazda odtworzyła w nim bowiem jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych scen z komedii romantycznej Tylko mnie kochaj. Chodzi o fragment, w którym siedmioletnia Michalina (Julia Wróblewska) i Michał (Maciej Zakościelny) jadą autem biura architektonicznego. Będąc w samochodzie, rozmawiają m.in. o mamie dziewczynki oraz pracy jej (dopiero co poznanego) taty. 

Julia Wróblewska ponownie wcieliła się w rolę Michaliny. Natomiast kwestie Michała wypowiedział Mans Vechess – twórca internetowy, który (podobnie jak gwiazda Tylko mnie kochaj, M jak miłość czy Listów do M) bierze teraz udział w projekcie HouseCross w Łebie. 

„Prosiliście więc dostarczam” – napisała Julia Wróblewska w opisie najnowszego wideo na TikToku.

Z opisu filmu, który w ubiegły weekend pojawił się na profilu Julii Wróblewskiej na TikToku, wynika, że jej fani oraz fanki od pewnego czasu chcieli i chciały, aby nagrała tego rodzaju wideo. Gwiazda odpowiedziała na ich prośby. Opublikowany film możecie zobaczyć poniżej. 

 

@juleczkaaa_jula

Prosiliście więc dostarczam #tylkomniekochaj #dlaciebie #dc #fyp #foryoupage #foryou

dźwięk oryginalny - POSOUND