Historia ich związku jest skomplikowana. Hailey Baldwin i Justin Bieber spotykali się przez ponad rok w 2015 roku. Następnie ich drogi się rozeszły. Łączono ich z wieloma gwiazdami, podejrzewano, że modelka spotyka się z Drakiem czy ostatnio piosenkarzem Shawnem Mandesem. Para pojawiła się razem na czerwonym dywanie na Met Gali 2018, jednak kilka dni później zaprzeczyli, że jest między nimi coś więcej niż przyjaźń. Z kolei Justin odnowił relację ze swoją byłą dziewczyną, Seleną Gomez i kiedy fani byli pewni, że w końcu im się uda, po raz kolejny postanowili się rozstać

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Hailey, jak i Justin otrząsnęli się po ostatnich miłosnych doświadczeniach i po prawie 3 latach postanowili spróbować szczęścia jeszcze raz. Niedawno paparazzi przyłapali ich na randce, którą spędzili na mszy w kościele, a następnie udali się do jednego z klubów w Miami na imprezę i świetnie się razem bawili, co można było zauważyć na zdjęciach krążących po sieci. Co więcej, kilka dni później pojawiły się plotki na temat ich zaręczyn. Podobno modelka nosi na serdecznym palcu brylantowy pierścionek! 

Obydwoje do tej pory milczeli na temat związku. Jednak wczoraj Justin wrzucił na InstaStories wideo, na którym wyraźnie widać Hailey. Niestety, żyjemy w takich czasach, w których pojawienie się kogoś na Instagramie, tym bardziej wsród celebrytów, jest bardzo znaczące. Poprzednim razem, gdy Baldwin i Bieber byli parą, udostępniali wiele wspólnych zdjęć i nagrań, które były mega urocze! Mamy nadzieję, że już niedługo opublikują nowe fotografie. A tymczasem zobaczcie poniżej ich pierwszy kadr z nagrania po kilku lat. Nie mamy wątpliwości, że Justin Bieber i Hailey Baldwin są w związku!

Hailey Baldwin i Justin Bieber zaręczyli się?! >>>