Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń 2019 roku. Gwiazdorska para formalnie jest już małżeństwem, ponieważ we wrześniu odbyła się ceremonia w urzędzie stanu cywilnego. Hailey przyjęła nazwisko swojego męża, debiutując na Instagramie jako pani Bieber. Mimo tego, młodzi planują zorganizować także ślub kościelny oraz wyprawić wesele z prawdziwego zdarzenia, na które zaproszą rodzinę i bliskich przyjaciół. Zagraniczny serwis Page Six donosi, że ostatnie miesiące upłynęły im pod znakiem szczegółowego planowania imprezy.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wyznaczyli datę ślubu, który odbędzie się już niedługo

Hailey i Justin dbają o swoją prywatność. Ich ślub cywilny odbył się z dala od świateł reflektorów, a informację o tym, że są małżeństwem potwierdzili kilka tygodni później. Od początku jednak podkreślali, że największą wartość ma dla nich ceremonia kościelna i przysięga przed Bogiem oraz celebracja tego wyjątkowego momentu w gronie najbliższych osób. Według doniesień zza oceanu państwo Bieber poprosili swoich gości, aby zarezerwowali czas 28 lutego! Nie wiadomo, gdzie dokładnie odbędzie się ślub ani kto się na nim pojawi. Obawiamy się, że możemy nie doczekać się oficjalnego info, niemniej jednak zapewne niektórzy pokuszą się o relację na Instagram Stories.

Justin Bieber i Hailey Baldwin niedługo zostaną rodzicami? >>>

Jesteśmy też bardzo ciekawi, kto zaprojektuje suknię ślubną Hailey Baldwin. Nie mamy wątpliwości, że modelka będzie prezentowała się zjawiskowo. Mamy nadzieję, że podzieli się zdjęciem kreacji ze swoimi fanami. A tymczasem pozostaje nam trzymać rękę na pulsie pod koniec lutego! Myślicie, że spekulacje okażą się prawdą i Justin Bieber oraz Hailey Baldwin powiedzą sobie sakramentalne „tak” już za kilka tygodni?