Po dwóch miesiącach narzeczeństwa Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub! A przynajmniej tak donoszą czołowe amerykańskie serwisy plotkarskie na czele z TMZ i People. Według źródła tego drugiego tytułu 24-letni wokalista i 21-letnia modelka pobrali się w czwartek 13 września w Nowym Jorku. Zakochani, jak relacjonuje informator, „zrobili to, nie słuchając nikogo".

Co autor miał na myśli? Z pewnością to, że musiał to być tylko ślub cywilny, bez gości, a może nawet i bez świadków (tak też można, bo świadkowie mogą być z urzędu). I wcale nie bylibyśmy mocno zdziwieni, gdyby się okazało, że to faktycznie miało miejsce. Już sama informacja o zaręczynach na początku lipca była sporym zaskoczeniem i nikt nie spodziewał się, że Justin, choć zna Hailey bardzo długi i wcześniej był juz z nią w związku, po tym jak ponownie się z nią zwiąże, tak szybko postanowi się oświadczyć. A jednak! 

ZOBACZ TAKŻE: W końcu znamy powód rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez!

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub! 

People donosi też, że poza szybkim ślubem cywilnym, na jaki zdecydowali się Justin i Hailey, świeżo upieczeni małżonkowie planują oczywiście tradycyjną ceremonią, z księdzem oraz w gronie rodziny i przyjaciół. W końcu Bieber nie ukrywa tego, jak dużą rolę odgrywa w jego życiu religia. Nawiązał do niej również w poście na Instagramie, w którym potwierdził swoje zaręczyny z Baldwin. Serwis TMZ pisze, że ślub i wesele odbędzie się w przyszłym tygodniu w ojczyźnie wokalisty, czyli w Kanadzie. Na tym samym portalu można też znaleźć zdjęcie pary zrobione im przed urzędem stanu cywilnego. Jeśli faktycznie wzięli oni ślub cywilny tuż po tym, jak paparazzi uchwycili ich w swoim obiektywie, trzeba przyznać, że to była naprawdę bardzo spontaniczna akcja. Hailey i Justin bynajmniej nie wyglądają na przyszłych nowożeńców, a przynajmniej jeśli chodzi o ich strój. Ich decyzja o zalegalizowaniu związku akurat 13 września mogła więc narodzić się w kilka minut, a kilkanaście minut później stanąć już przed urzędnikiem. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze wspólne stylizacje Justina Biebera i Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Baldwin - historia związku

Justin Bieber Hailey Baldwin znają się od 2015 roku, a jakiś czas temu byli parą przez ponad rok. Potem jednak ich drogi się rozeszły i oboje zaczęli spotykać się z kimś innym. Jeszcze do niedawna łączono ich z innymi partnerami - muzyk spotykał się ze swoją (inną) eks Seleną Gomez, natomiast modelka była widywana w towarzystwie Shawna Mendesa (podobno tylko się przyjaźnili, jak twierdził w jednym z wywiadów Mendes). Plotki o tym, że Baldwin i Bieber znowu mają się ku sobie, pojawiły się na początku czerwca, a na początku lipca już byli zaręczeni! Co ciekawe, na komentarz z ich strony nie trzeba było długo czekać. Bieber praktycznie od razu podzielił się wspaniałą nowiną na Instagramie, pisząc m.in., że Hailey jest miłością jego życia. 

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber czekał 2 lata, aby oświadczyć się Hailey Baldwin

AKTUALIZACJA 15.09

Hailey Baldwin komentuje doniesienia o ślubie z Justinem Bieberem

Wczoraj wieczorem media na całym świecie żyły informacją, że Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli sekretny ślub, nie zapraszając na niego ani rodziny, ani przyjaciół. Informatorzy serwisów People i TMZ twierdzili, że oficjalna ceremonia odbędzie się natomiast w przyszłym tygodniu w Kanadzie. Na reakcję pary na te rewelacje o dziwo nie musieliśmy zbyt długo czekać. Jeszcze wczoraj głos zabrała modelka, dodając na Twitterze wpis (i niedługo później go usunęła), w którym pisze, że wie, gdzie spekulacje o ślubie mają swoje źródło, natomiast nie jest jeszcze mężatką. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż Bieber i Baldwin sami poinformują nas o tym, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak".