Kilka tygodni temu Justin Bieber zaskoczył wszystkim, oświadczając się Hailey Baldwin po zaledwie miesiącu spotykania. Co prawda para była w związku przez rok w 2015 roku, ale i tak nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Od momentu zaręczyn są jednak nierozłączni.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?

Odkąd Justin i Hailey ogłosili swoje zaręczyny, paparazzi nie odstępują ich na krok. Kilka dni temu para wybrała się na kawę, co oczywiście zostało skrupulatnie udokumentowane. Poza tym, że tworzą bardzo uroczą parę, wciąż się przytulają i całują, fani zauważyli pewien szczegół, który dał im do myślenia. Otóż z palca Hailey zniknął pierścionek zaręczynowy... a na jego miejscu pojawiły się dwa inne. Co ciekawe, do złudzenia przypominają obrączki. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Hailey Baldwin jest w ciąży?! Reakcja Justina Biebera daje dużo do myślenia! >>>

Domyślamy się, że nawet w przypadku gwiazd niemożliwe było zorganizowanie ślubu w tak krótkim czasie. Ale wszystko wskazuje na to, że ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Serwis TMZ podał informacje o tym, że niedawno spotkali się z pastorem, a na pytanie jednego z dziennikarzy o najbliższe plany, Justin odpowiedział krótko: ślub. Nie możemy się doczekać, aby poznać więcej szczegółów! Obstawiamy, że Justin i Hailey powiedzą sobie sakramentalne „tak” pod koniec 2018 lub w pierwszej połowie 2019 roku! A Wy jak myślicie?