Selena Gomez i Justin Bieber zaczęli się spotykać jeszcze jako nastolatkowie. Tworzyli bardzo uroczą parę – fani ich uwielbiali. Jednak w 2015 roku Selena i Justin zdecydowali się na zakończenie związku. Wtedy świat dowiedział się, że ich relacja nie była idealna. Przez kolejne dwa lata wokaliści kilka razy wracali do siebie i ponownie się rozstawali. W 2017 roku ich związek zakończył się na dobre. To nie wszystko! Kilka tygodni po rozstaniu z Seleną, piosenkarz zaczął spotykać się z Hailey Bieber – jego obecną żoną. Justin Bieber odnalazł szczęście u boku pięknej modelki. Jak z rozstaniem poradziła sobie Selena Gomez? W styczniu tego roku wokalistka (po raz pierwszy!) opowiedziała szczerze o związku z autorem hitu Yummy. Selena Gomez przyznała, że stała się ofiarą znęcania psychicznego, a ich relację określiła mianem „toksycznej”. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Teraz na ten sam temat wypowiedział się Justin Bieber. Wokalista zdobył się na szczere wyznanie, które (prawdopodobnie) bardzo was zaskoczy.

Justin Bieber opowiedział o związku z Seleną Gomez! 

W Walentynki 2020 światło dziennie ujrzał nowy album Justina Biebera – Changes. Został on poświęcony Hailey Bieber (dawniej Baldwin) i opowiada o uczuciach, którymi wokalista darzy swoją żonę. Przy okazji premiery nowego krążka Justin Bieber udzielił szczerego wywiadu dla Apple Music. W rozmowie z Zanem Lowem opowiedział o zmianach, które zaszły w jego życiu. Justin jest bardzo szczęśliwy u boku Hailey, ale budowanie tej relacji wymagało od niego czasu i wiele trudu. Gdy zaczynał spotykać się z piękną modelką, wciąż cierpiał po związku, który zakończył się chwilę wcześniej.

Myślę, że cierpiałem po poprzednim związku. W tamtej relacji zachowywałem się jak szaleniec. Byłem lekkomyślny. Musiałem poświęcić dużo czasu Hailey, pracy nad sobą i próbom podejmowania właściwych decyzji, aby znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz - powiedział Justin Bieber w wywiadzie dla Apple Music.

Mimo tego, że Justin Bieber nie wypowiedział nazwiska swojej byłej dziewczyny, nie ma wątpliwości, że mówił o Selenie Gomez i łączącej ich relacji. Piosenkarz przyznał, że zachowywał się jak szaleniec – był lekkomyślny. Co więcej, nie potrafił dać swojej ówczesnej partnerce tego, czym dzieli się teraz ze swoją żoną. Teraz czuje się o wiele lepiej.

Justin Bieber zrobił fanom prezent na Walentynki i wydał nową płytę „Changes”! >>>