Wszyscy z niecierpliwością czekają na moment, w którym Justin Bieber i Hailey Baldwin wezmą ślub kościelny. Para pobrała się dokładnie rok temu, ale był to jedynie ślub cywilny. Modelka, mimo tego, że przyjęła nazwisko męża w jednym z wywiadów przyznała, że najbardziej liczy się dla nich przysięga złożona przed Bogiem, ponieważ oboje są bardzo wierzący. Zagraniczna prasa podawała już kilka dat, w których miał odbyć się drugi ślub w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, ale żaden z terminów nie sprawdził się. Zakochani trzymają szczegóły w tajemnicy, ale wszystko wskazuje na to, że ceremonia odbędzie się już za moment! Kilka dni temu Hailey Biebier bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, zorganizowanym przez jej przyjaciółkę Kendall Jenner. To potwierdza, że już niedługo Hailey i Justin powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Kolejnym dowodem na to, że ślub odbędzie się lada dzień jest to, że piosenkarz udostępnił na swoim Instagramie urocze zdjęcie ze swoją żoną. 

Justin Bieber opublikował zdjęcie z Hailey Baldwin sprzed 10 lat! 

Być może to zbliżający się ślub kościelny sprawił, że Justin Bieber postanowił powspominać dawne czasy i początki swojej znajomości z Hailey Baldwin. Para poznała się 10 lat temu przez ojca modelki, Stephena Baldwina, który przedstawił ich sobie podczas programu Today show stacji NBC. 15-letni wówczas artysta zadebiutował wtedy w telewizji, z dnia na dzień stając się światową gwiazdą i idolem nastolatek. Zdjęcie, które Justin podpisał: „Ja i moja żona. Tam, gdzie wszystko się zaczęło”, skomentowali m.in. Kendall Jenner, Justine Skye, Justin Timberlake i Kylie Jenner. Zobaczcie fotki w galerii powyżej.

Justin Bieber i Hailey Baldwin ustalili datę ślubu kościelnego! >>>

W mediach społecznościowych nie brakuje natomiast zdjęć z uroczystego obiadu, który odbył się tuż przed ślubem kościelnym. W Bluffon, w którym para młoda wynajęła luksusowy hotel, pojawiło się mnóstwo słynnych gości, m.in. Katy Perry, Drake, Kylie Jenner, Camila Morrone, a także Beyoncé i Jay-Z. Zagraniczna prasa nie ma wątpliwości, że ślub kościelny Justina Biebera i Hailey Baldwin trwa dokładnie w tej chwili. Pozostaje nam nic innego, jak trzymać rękę na pulsie i czekać na relacje gości z tego wydarzenia w mediach społecznościowych.