Justin Bieber w ostatnim czasie nie udział się często w mediach społecznościowych. Oczywiście zdarzało mu się opublikować śmieszne selfie na Instagramie lub przemyślenia o wierze w Boga etc., ale artysta nie dzielił się z fanami zdjęciami ze swoimi dziewczynami. Kiedy przez kilka miesięcy spotykał się ze swoją eks, Seleną Gomez, żadne z nich nie wrzuciło wspólnej fotografii, ani nawet nie potwierdziło informacji o tym, że są razem. Po kolejnym już rozstaniu z Seleną, Justin w błyskawicznym tempie wrócił do Hailey Baldwin, z którą łączyło go uczucie w 2016 roku.

Sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, a Justin i Hailey po kilku tygodniach randek, zaręczyli się. 24-letni artysta potwierdził oświadczyny na swoim Instagramie wyznając, że modelka jest miłością jego życia. Dowiedzieliśmy się także, że nie planował tego, ale już 2 lata temu myślał, że Hailey mogłaby być jego żoną. Życzenie się spełniło, a para od momentu zaręczyn na Bahamach, jest nierozłączona. Niedawno widziano ich u jubilera w Nowym Jorku, gdzie 21-latka kupiła swojemu narzeczonemu obrączkę z diamentami i wygrawerowanymi inicjałami „JB”.

Justin Bieber dostał od Hailey Baldwin pierścionek zaręczynowy >>>

Zarówno Hailey, jak i Justin w tym samym czasie opublikowali na swoich Instagramach wspólne zdjęcia. Ona wrzuciła fotografię przed samolotem, na której nie widać twarzy Justina. Modelka nie dodała żadnego opisu i wyłączyła możliwość komentowania. Natomiast Bieber podzielił się z fanami fotką, która jest naprawdę hot! Zrobiona w basenie fotografia, na której Justin i Hailey oddają się romantycznemu pocałunkowi, wywołała mnóstwo emocji i zdobyła prawie 5 milionów polubień! Zobaczcie poniżej wspólne zdjęcie Justina Biebera i Hailey Baldwin.