Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się od 2015 roku, a jakiś czas temu byli parą przez ponad rok. Potem jednak ich drogi się rozeszły. Jeszcze do niedawna łączono ich z innymi partnerami. Muzyk spotykał się ze swoją eks Seleną Gomez, a modelka była widywana w towarzystwie Shawna Mendesa. Plotki o tym, że znów mają się ku sobie, pojawiły się na początku czerwca. Żadne z nich nie potwierdziło doniesień o tym, że są w związku, ponieważ z reguły oboje chronią swoją prywatność. Niestety, w celebryckim świecie nic się nie ukryje, a informatorzy i paparazzi czuwają na każdym kroku.

Wracając do relacji Biebera i Baldwin, sprawy potoczyły się w zaskakująco szybkim tempie. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Justin oświadczył się Hailey na Bahamach, a ona zgodziła się zostać jego żoną. Justin postanowił zabrać głos i poinformować o zaręczynach na swoim Instagramie. Musimy przyznać, że jego wyznanie bardzo nas wzruszyło, a Hailey to prawdziwa szczęściara. Zobaczcie urocze zdjęcia, jakie opublikował artysta i przeczytajcie jego piękną deklarację miłosną poniżej!

Reakcja Seleny Gomez na zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin? Fani mają własną teorię. >>>

(…) Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część Ciebie, kochając Cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję poprowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Ducha Świętego poprowadzić nas we wszystkim, co robimy i przez każdą decyzję, którą podejmujemy. Moje serce jest całkowicie i w pełni Twoje, i zawszę będę stawiał Cię na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin (…). Nie planowałem tego (oświadczyn – przyp. red.) tak czy inaczej czuję się dobrze wiedząc, że nasza przyszłość jest zabezpieczona.

 

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Lip 9, 2018 o 3:14 PDT