Justin Bieber po raz kolejny zmuszony jest zmienić swoje koncertowe plany. Wykonawca hitu „Ghost” jeszcze w tym miesiącu miał ponownie ruszyć w drogę, aby po przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi kontynuować swoją światową trasę Justice World Tour. Niestety okazało się, że piosenkarz potrzebuje znacznie więcej czasu, aby dojść do formy, która pozwoliłaby mu w pełnej krasie powrócić na scenę.

Justin Bieber przekłada Justice World Tour

Trasa Justice World Tour, której część już się odbyła, zrobiła ogromne wrażenie na fanach. Wokalista nie tylko prezentuje na niej nowe kawałki ze swoich dwóch ostatnich albumów studyjnych („Changes” z 2020 roku i wydanego rok później bestsellerowego krążka „Justice”), ale także znane wszystkim megahity z początków swojej kariery, takie jak „Baby” i „Boyfriend”.

Miłośnicy Justina Biebera, którzy już odliczali dni do koncertu swojego idola, muszą jednak na razie uzbroić się w cierpliwość. Kanadyjski wokalista ogłosił właśnie, że przekłada na kolejny rok pozostałe koncerty ze swojego tournée, aby w pełni skupić się teraz na swoim zdrowiu. Przypomnijmy, że artysta zmaga się z zespołem Ramsaya Hunta – rzadkim powikłaniem półpaśca usznego.

6 września Justin po raz pierwszy ogłosił, że zrobi sobie przerwę w koncertowaniu, stawiając swoje zdrowie jako priorytet. Po tej wiadomości, 15 września ogłosił, że odwoła dwanaście terminów koncertów aż do 18 października. W związku z dzisiejszym ogłoszeniem pozostałe daty zostały oficjalnie przesunięte – informuje organizator.

Kiedy odbędzie się koncert Justina Biebera w Krakowie?

Zmiany w koncertowym harmonogramie Justina Biebera dotyczą także jego koncertu w Polsce. Przypomnijmy, że gwiazdor miał wystąpić 25 marca 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Nowa data koncertu na razie nie jest znana.

Justin chce wrócić do koncertowania, ale na razie nie podał nowych dat swoich występów. Jak tylko je poznamy, przekażemy informację najszybciej, jak to będzie możliwe – czytamy w oświadczeniu agencji Prestige MJM.

Organizator koncertu Justina Biebera w Polsce przypomina, że dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

Zobacz także: