Justin Bieber ponownie przyjedzie do Polski. Ta ekscytująca informacja nie jest wielkim zaskoczeniem dla internautów, którzy w ostatnich dniach zaglądali na profile agencji Prestige MJM w mediach społecznościowych. Organizatorzy dwóch dotychczasowych koncertów kanadyjskiego gwiazdora w naszym kraju dali bowiem w jednym z postów dość jasno do zrozumienia, że wkrótce przyjedzie on do Polski po raz trzeci.


Domysły fanów potwierdziły się już tydzień później. Sprawdźcie, co wiemy na temat kolejnego występu Justina Biebera przed polską widownią.

Justin Bieber w Polsce – data i miejsce koncertu

Wszyscy miłośnicy talentu autora przebojów „Baby”, „Love Yourself” i „Sorry” muszą uzbroić się w cierpliwość. Koncert piosenkarza zaplanowany jest bowiem na 25 marca 2023 roku. Dobra wiadomość jest taka, że jest to sobota. Warto też dodać, że data nadchodzącego show pokrywa się z dziesiątą rocznicą pierwszego koncertu artysty w naszym kraju. Show odbędzie się w wielkiej hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków, czyli w tym samym miejscu, gdzie odbył się koncert Justina Biebera w 2016 roku.

Justice World Tour w Krakowie – bilety i pakiety VIP

Bilety w przedsprzedaży dostępne będą wyłącznie dla klientów Prestige MJM, którzy posiadają konto na platformie Bilet Serwis z aktywną funkcją newslettera - poinformował w dniu ogłoszenia koncertu organizator.

Przedsprzedaż biletów na koncert Justina Biebera w Krakowie w ramach Justice World Tour ruszyła w czwartek 18 listopada 2021 roku o godzinie 10:00. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem są tysiące osób, które ustawiły się w wirtualnej kolejce na stronie internetowej bileterii. Doprowadziło to nawet do chwilowego przeciążenia serwera.

Z kolei sprzedaż ogólna wystartuje równo 24 godziny później, czyli w piątek 19 listopada o godzinie 10:00. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony internetowej BiletSerwis.pl i Ticketmaster.pl.

Pakiety VIP kosztują odpowiednio 846, 1078, 1278 i 4778 złotych. Najdroższa opcja zawiera m.in. meet & greet z artystą oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą (fotografie będą wykonywane w grupach nie mniejszych niż 4 osoby).

Ceny i rodzaje zwykłych wejściówek przedstawiają się następująco:

Zobacz także:

  • Płyta GA: 310 zł
  • Płyta GC: 446 zł
  • Płyta GC (Early Entrance): 583 zł
  • Trybuny Dolne (Premium): 478 zł
  • Trybuny Dolne Tył: 383 zł
  • Trybuny Górne: 341 zł
  • Trybuny Górne Tył: 299 zł
  • Trybuny VIP: 734 zł

Przypomnijmy, że bilety na koncert z trasy Purpose World Tour w Krakowie kosztowały od 195 złotych za miejsca na trybunach bocznych z ograniczonym widokiem do 1000 złotych za miejsca na płycie stojącej w strefie znajdującej się najbliżej sceny.