Justin Bieber przeżywa ostatnio trudne chwile. Muzyk zwróci się nawet do swoich fanów z prośbą o modlitwę, by pomogli mu przetrwać ciężki czas. Jest on spowodowany problemami psychicznymi, z jakimi już od jakiegoś czasu zmaga się Kanadyjczyk. Ogromnym wsparciem jest dla Biebera oczywiście jego żona, Hailey Bieber. Para praktycznie nie rozstaje się, co można wywnioskować choćby z mediów społecznościowych Justina. Wokalista chętnie nagrywa wspólnie spędzone z żoną chwile i dodaje do relacji na Instagram Stories. Kiedy jednak zdarzy się, że Justin i Hailey nie są razem, najwyraźniej dochodzi między nimi później do spięć. 

Zobacz także: Shawn Mendes lajkuje zdjęcia Hailey na Instagramie Justina. Bieber nie omieszkał tego skomentować! >>>

Justin Bieber i Hailey Bieber pokłócili się o Kendall Jenner?

Tak, jak miało to miejsce kilka dni temu. Paparazzi przyłapali młodych małżonków w Nowym Jorku, tuż po tym jak opuścili oni swój apartament. Nie wyglądali jednak na zbyt zadowolonych i doceniających swoje towarzystwo. Zdecydowanie nie mieli też ochoty na rozmowę. W pewnym momencie Justin próbował złapać Hailey za rękę, ale szybko zrezygnował z tego pomysłu. Jeszcze przed wejściem do samochodu, który na nich oczekiwał, jakby od niechcenia wymieli parę słów. Co wpłynęło na tak ponure nastroje pary? Daily Mail, którego fotoreporterzy zarejestrowali całą scenę, co możecie zobaczyć TUTAJ, twierdzi, że poszło o Kendall Jenner.  A dokładniej o imprezie, na której wylądowała Hailey właśnie z Kendall, a także innymi modelkami, Joan Smalls, Carą Delevingne czy Elsą Hosk. Było to wielkie otwarcie nowej przestrzeni hotelu Edition Times Square. Dlaczego media podejrzewają, że kością niezgody mogła być właśnie Jennerka?

Justin Bieber nie przepada za Kendall Jenner? 

Nie jest tajemnicą, że stosunek Biebera do Kendall nie jest dość klarowny. Mimo, że parę lat temu krążyły plotki, że tych dwoje łączy coś więcej, ostatnio raczej rzadko pojawiali się w swoim towarzystwie. Nawet wtedy, kiedy Justin związał się z Hailey, która przecież przyjaźni się z Kendall nie od dziś. Co ciekawe, modelka zdradziła, co jej mąż tak naprawdę myśli o Jennerce. A miało to miejsce w jednym z odcinków programu Carpool Karaoke, kiedy obie panie zadawały sobie pytania i odpowiadały na nie podłączone do profesjonalnego wykrywacza kłamstw. Jedno z nich wzbudziło wówczas sporo emocji, ponieważ Kendall zapytała Hailey, czy Justin uważa ją za fajną. Narzeczona artysty bez wahania odparła „oczywiście, że tak”. Po chwili oczekiwania okazało się to kłamstwem. I choć Kendall i Hailey zareagowały na wynik śmiechem, niewykluczone, że był to sztuczny śmiech zakłopotania. A Wy, jak myślicie? 

Zobacz także: Justin i Hailey Bieber na pierwszej wspólnej okładce. Zdradzają kulisy małżeństwa >>>