Justin Bieber i Hailey Baldwin poszli w ślady Prianki Chopry i Nicka Jonasa. Para, która wzięła ślub cywilny we wrześniu zeszłego roku po 10 latach przyjaźni i kilku tygodniach związku, po raz pierwszy pojawiła się na wspólnej okładce amerykańskiego „Vogue'a”. Przygotowując się do ślubu kościelnego, który odbędzie się na przełomie lutego i marca, udzielili także obszernego wywiadu, zdradzając kulisy swojego, jak sami go określili, namiętnego i burzliwego związku, opowiedzieli także o trudach małżeństwa i wyzwaniach na nowej drodze życia.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wyznaczyli datę ślubu kościelnego >>>

Justin Bieber i Hailey Baldwin w pierwszym wspólnym wywiadzie zdradzają kulisy małżeństwa

Sesja okładkowa oraz szczery wywiad powstał w domu Justina Biebera w Los Angeles. To pierwsza tak długa rozmowa artysty od ponad 2 lat. Tak, ostatniego wywiadu 25-latek udzielił przy okazji wydania płyty Purpose. Album odniósł ogromny sukces, ale pokłosiem były stany depresyjne Justina, który wciąż próbuje poradzić sobie z popularnością, towarzyszącą mu od najmłodszych lat. W ostatnim czasie wycofał się z życia publicznego, w międzyczasie wrócił na kilka miesięcy do swojej byłej dziewczyny, Seleny Gomez. Para utrzymywała relację w tajemnicy i zakończyła ją w marcu ubiegłego roku. Kiedy Bieber ponownie zszedł się z Baldwin, oświadczył jej się po kilku tygodniach, natomiast po 3 miesiącach zostali mężem i żoną. Nowożeńcy również spotykali się już wcześniej, ale przede wszystkim łączyła ich przyjaźń. Przy Hailey Justin otworzył się i nie ma problemów z okazywaniem jej uczuć oraz wyznawaniem miłości – nawet w mediach społecznościowych, do których podchodził z rezerwą. Chociaż podkreśla, że wciąż ma problemy z zaufaniem i pozbyciem się przekonania, że wszyscy chcą go wykorzystać. Ciężko było mu zaufać nawet Hailey, ale poradzili sobie z tym, chodząc na terapię.

Hailey zdradziła natomiast początki ich znajomości. Poznali się w 2009 roku, kiedy jej wujek Alec Baldwin, zabrał ją na koncert Justina. Kilka lat później zostali przyjaciółmi, modelka bywała nawet w domu Justina, ale nie spotykali się na randki aż do pewnego momentu. 3 lata temu próbowali stworzyć związek, ale Hailey wiedziała, że nie może mieć Justina na wyłączność, dlatego nic z tego nie wyszło. Co w takim razie sprawiło, że zakochali się w sobie kilka miesięcy temu? W czerwcu spotkali się w kościele i od tamtej pory stali się nierozłączni, ponieważ nagle obydwoje zrozumieli, że się kochają. Według ich przyjaciół Hailey jest silną i rozważną osobą, która wspiera Justina, podatnego na stres i wrażliwego do bólu artystę.

Modelka wyznała w wywiadzie, że w pierwszych tygodniach małżeństwa czuła się bardzo samotna, ponieważ poślubiając Justina, spadła na nią fala hejtu, z którą próbowała sobie poradzić. Justin zdradził natomiast, że jedynym z powodów, dla którego tak szybko wzięli ślub cywilny, było przerwanie celibatu. Artysta miał problemy z uzależnieniem od seksu, dlatego narzucił sobie wstrzemięźliwość, co ostatecznie pozwoliło mu poradzić sobie z tym problemem.

Sami widzicie, że w swoim pierwszym wywiadzie Justina i Hailey Bieber byli bardzo wylewni. W galerii znajdziecie ich pierwszą wspólną okładkę. Zdjęcia do sesji wykonała Annie Leibovitz. Jak Wam się podoba?