Artyści coraz częściej chętnie współpracują z markami odzieżowymi, nie tylko w charakterze modeli reklamujących kolekcję. Uczestniczą w procesie tworzenia, angażują się w wybór wzorów, fasonów oraz materiałów. Swoich sił w tym temacie postanowił spróbować Justin Timberlake, który połączył siły z Levi'sem. Efektem tej wyjątkowej kolaboracji jest kolekcja męskich ubrań na jesień 2018, składająca się z 20 elementów.

Natychmiast złapaliśmy nić porozumienia z Justinem, tworząc elementy, które łączyły to, co znane z nieoczywistym. Zainspirowani historiami związanymi z muzyką Justina, użyliśmy klasycznych materiałów - płótna, pledów, moro, flaneli, szerpy i dżinsu, i umieściliśmy je na znanych sylwetkach i ikonach Levi's, ale zremiksowaliśmy je, dodając elementy streetwear’owe i te zaczerpnięte z nowoczesności.

wyjaśniła Karyn Hillman, Chief Product Officer dla Levi's.

Justin Timberlake na Super Bowl 2018 to najlepsze, co dziś zobaczycie >>>

Kolekcja Justina Timberlake'a i marki Levi's „Fresh Leaves” na jesień 2018

Justin Timberlake zinterpretował dobrze znane klasyki marki w zaskakujący sposób. Ta kapsułowa kolekcja przedstawia ikony Levi's, oparte na najwyższej jakości wykonaniu i tkaninach. Oferuje nowoczesne, streetwearowe elementy, grę proporcjami. Znajdziemy w niej oversize'owe elementy, takie jak kurtka w militarny wzór, kurtki pilotki w różnych wersjach kolorystycznych czy bluzy z kapturem, tzw. hoodies. Nie zabrakło również koszul w kratę, które ostatnio stały się znakiem rozpoznawczym Justina przy okazji premiery jego ostatniej płyty Man Of The Woods. Artysta w swoich ubraniach wystąpił podczas trasy koncertowej. I prezentował się w nich naprawdę stylowo - mieliśmy okazję widzieć to na własne oczy na koncercie w Amsterdamie! Zobaczcie poniżej kampanię artysty dla marki Levi's. Jak Wam się podoba?

Ubrania są tak samo ważne dla procesu twórczego muzyków, jak i sama muzyka, którą tworzą. Ta kolekcja jest dla mnie próbą podzielenia się moimi doświadczeniami z fanami,

powiedział Timberlake.