Nów Księżyca w Strzelcu połączony z zaćmieniem Słońca – Co to oznacza? 

Masz już dosyć 2020 roku i trudności, które za sobą przyniósł? Jest nadzieja na lepsze jutro! A przynajmniej tak mówią planety. Już dziś, 14 grudnia 2020 o godzinie 17.17, zaobserwować będzie można ostatni nów Księżyca w tym roku, który tym razem nie dość, że przypada w znaku Strzelca, to jeszcze połączony będzie z zaćmieniem Słońca. I choć zjawisko będzie można zaobserwować wyłącznie w Ameryce Południowej, nie znaczy to, że pozostanie ono bez wpływu na nasze życie. Wręcz przeciwnie. To zapowiedź zmian. I to zmian na lepsze!

Nów Księżyca w Strzelcu już 14 grudnia 2020 roku

Nów Księżyca, jako początek nowego cyklu, to zawsze szansa na nowe rozdanie kart. I choć możemy czuć się wówczas trochę zmęczeni i rozbici, warto się zmobilizować i podjąć działanie, bo w jego konsekwencji nasze cele i marzenia mają szansę się spełnić. W niektórych przypadkach nawet już przed najbliższą pełnią, która przypada na 30 grudnia. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 14-20 grudnia dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka >>>

Tak czy inaczej Księżyc w nowiu przyniesie nam wszystkim nową energię, zew niezależności i motywację do działania. Tym bardziej, że wypada właśnie w znaku Strzelca – inteligentnego optymisty, ciekawego świata i ponad wszystko ceniącego sobie wolność. To idealny moment, by wdrożyć w życie plany, które dotąd odkładaliśmy na później z obawy przed porażką. Teraz wszystko powinno się udać! Warto posłuchać swojej intuicji. A układ planet wskazuje na to, że sporo czasu poświęcimy na rozważania egzystencjalne. Warto więc już teraz zrobić noworoczne postanowienia – nawet jeśli dotychczas tego nie robiliście – bo tym razem mają naprawdę duże szanse na powodzenie. Nawet jeśli chcecie diametralnie odmienić swoje życie – zmienić pracę, założyć firmę albo zerwać niesatysfakcjonującą relację.

Zaćmienie słońca, które towarzyszyć będzie Księżycowi w nowiu, to znak, że czas zerwać z przeszłością i rozpocząć nowy rozdział w życiu. I choć na ogół, takim rewolucjom towarzyszy poczucie lęku i niepewności, tym razem będzie inaczej – poczujemy się pewnie na nogach i w przyszłość będziemy patrzeć z optymizmem. A los będzie nam sprzyjał! Nie bójcie się więc wyjść poza własną strefę komfortu. 

Horoskop modowy. Jaki styl pasuje do Twojego znaku zodiaku? >>>