Jest większa niż Galeria Mokotów i Promenada. To największa galeria handlowa, która powstała w Warszawie od 15 lat. Galeria Młociny dzisiaj świętuje otwarcie, a mieszkańcy Bielan i okolic mają powody do radości. Na powierzchni 220 tysiącach metrów kwadratowych znalazło się ponad 200 sklepów, w tym kilkadziesiąt lokali gastronomicznych. Co więcej, w nowym centrum handlowym otworzy się również pierwszy sklep irlandzkiej sieciówki Primark. Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie będziemy mogli zrobić w nim zakupy, ponieważ butik o powierzchni 7 tysiącach metrów kwadratowych wciąż jest w budowie. W oczekiwaniu na butik Primark możecie jednak odwiedzić inne obiekty w przestrzeni Galerii Młociny. 

Wielkie otwarcie Galerii Młociny, w której znalazło się ponad 200 sklepów i innych obiektów 

Jakie sklepy znalazły się w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach? Nie zabrakło ulubionych sieciówek odzieżowych na czele z Zarą, Bershką, Oysho, Massimo Dutti, H&M, Pull&Bear oraz Stradivariusem. W centrum zrobicie również zakupy w Zarze Home, Intimissimi, Douglasie, Empiku, GO Sport oraz Mango. Co więcej, na terenie nowej Galerii pójdziecie również do Multikina czy na siłownię. Nie zabrakło przestrzeni na odpoczynek, którą usytuowano na dachu. 

Białe sukienki z sieciówek, które wyglądają jak ślubne - wybraliśmy najlepsze modele! >>>

Galeria Młociny - jakie promocje czekają na klientów z okazji otwarcia?

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano wiele atrakcyjnych zniżek. To przyciągnęły tłumy klientów, zainteresowanych promocjami oraz ciekawych nowego obiektu handlowego na mapie Warszawy. Jakie zniżki czekają na Was w Galerii Młociny? Przy zakupach w H&M za minimum 150 zł otrzymacie dzisiaj zniżkę w wysokości -20%. Pierwszy stacjonarny salon Sloggi przygotował rabat -20%. Podobnie jak Sephora, C&A, Tatuum, Gatta i Triumph. Nowo otwarte Centrum handlowe na Bielanach jest czynne do godziny 22. Wybierzecie się, aby upolować rzeczy w atrakcyjnych cenach?