Zależy nam. Dlatego nie mogłyśmy zignorować tak ważnego tematu, jakim jest dziś ekologia – rozumiana jako potrzeba (a dziś już konieczność) zadbania o środowisko, w którym wszyscy żyjemy, z którego wszyscy korzystamy. Wydaje ci się, że o ekologii powiedziano już wszystko? Że wszystko już wiesz? Możesz nie wiedzieć, dlaczego tak ważny jest rodzaj oświetlenia używanego na festiwalach muzycznych. Możesz nie wiedzieć wszystkiego o ekologicznych tkaninach, po które coraz chętniej sięgają projektanci mody. Możesz nie wiedzieć, z jakich ekologicznych rozwiązań korzystają producenci gadżetów erotycznych… O tym wszystkim piszemy w nowym wydaniu GLAMOUR Unicorn, w całości poświęconym ekologii.

Wszyscy powinniśmy dbać o lepszą przyszłość planety. Zresztą są wśród nas takie osoby, którym to dbanie wychodzi wyjątkowo świetnie. Jak Jarek Brodecki. Tegoroczny maturzysta, jeden z najmłodszych przyrodników w Polsce, zawzięty obrońca lokalnej bioróżnorodności, który już zdążył narazić się kilku deweloperom. Jak Kamil Wyszkowski, specjalista do spraw klimatu w ONZ, który dla nas przygotował trzy scenariusze zdarzeń – czarny, różowy i ten najbardziej realny. Jak Sylwia Spurek, europosłanka, która opracowała autorski program „Piątka dla branży roślinnej” i którą przeklinają wszyscy twardogłowi amatorzy schabowego.

Nie każdy rodzi się aktywistą, nie każdy robi w międzynarodowej polityce. Ale każdy ma wpływ. Mamy nadzieję, że nowy numer GLAMOUR Unicorn poszerzy świadomość, sprowokuję zmianę myślenia, przede wszystkim – zainspiruje do działania. 

Nowe wydanie GLAMOUR Unicorn znajdziesz TUTAJ >>>