Razem z marką Mary Kay zapraszamy na kolejną edycję Dziewczyńskich Spotkań! Już jutro o 18:00 w klubie SEN Warsaw (ul. Wioślarska 6/3) porozmawiamy o tym, jak znaleźć swoją ścieżkę kariery i w jaki sposób odkryć w sobie predyspozycję, dzięki którym praca marzeń będzie na wyciągnięcie ręki.

Dziewczyńskie Spotkanie GLAMOUR x Mary Kay. Zapisz się już teraz!

Spotkanie poprowadzi redaktor naczelna GLAMOUR Katarzyna Dąbrowska, która porozmawia z wyjątkowymi kobietami. Będzie to Iwona Kutnik (@kutnikiwona), jedna z najlepszych konsultantek Mary Kay w Polsce, Magda Kieferling (@kieferling) – trenerka zarządzania zasobami ludzkimi i zmian kultury organizacyjnej, autorka książki „Efekt piaskownicy. Jak pracować, by roboty nie zabrały nam roboty”, Magda Linke-Koszek (@bymagdalenalinke), dziennikarka i prawniczka, założycielka platformy @HerImpact.co wspierającej kobiety na rynku pracy oraz Karolina Cwalina (@sexyzaczynasiewglowie), coach biznesu PCC ICF, autorka książek, współzałożycielka platformy @HerImpact.co.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak liczba miejsc ograniczona (zaplanowaliśmy kameralne spotkanie w gronie 30 dziewczyn). Aby zagwarantować sobie udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się przez formularz poniżej, odpowiedzieć na krótkie pytanie, potwierdzić rejestrację, a następnie wyczekiwać od nas wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. Uczestniczki wyłonimy na podstawie najciekawszych odpowiedzi na zadane przez nas pytanie. Do zobaczenia!