Pete Davidson tak często zmienia dziewczyny, że zdążyliśmy już zapomnieć, że w 2018 roku był zaręczony z Arianą Grande. Zadziało się to praktycznie miesiąc po tym, jak zaczęli się spotykać. Niestety, sielanka trwała bardzo krótko i narzeczeni rozstali się po niecałych pięciu wspólnych miesiącach. Davidson, znany przede wszystkim z programu Satruday Night Live, gdzie żartuje ze wszystkiego, także ze swoich byłych dziewczyn, szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety - starszej o 20 lat aktorki, Kate Beckinsale. Pete i Kate nie ukrywali swojej relacji, ale i ta zakończyła się bardzo szybko, bo po trzech miesiącach. Działo się to na początku tego roku. Latem okazało się, że Pete znowu wpadł po uszy, a jego nową wybranką jest inna aktorka, Margaret Qualley. Romans komika z 24-letnią córką Andie MacDowell trwał jeszcze krócej, bo tylko dwa miesiące. Ciekawe, jak długo wytrwa przy swojej nowej dziewczynie!

Zobacz także: Pete Davidson zadebiutował na wybiegu! Były chłopak Ariany Grande wziął udział w pokazie Alexandra Wanga

Pete Davidson i Kaia Gerber są parą!

Tak, Pete Davidson znowu jest zakochany. Jego wybranką jest inna znana córka znanej mamy, tym razem Cindy Crawford, czyli Kaia Gerber. 18-letnią modelkę i aktora przyłapano kilka dni temu w Nowym Jorku, gdzie para wybrała się razem na zakupy. I nie szczędziła sobie czułych gestów. Trzymających się za rękę kochanków przyłapali paparazzi. Z kolei wcześniej Kaia była obecna na New York Comedy Festival, gdzie wspierała swojego chłopaka podczas jednego z odbywających się tam paneli. Informatorzy donoszą, że Gerber i Davidson spotykają się od października i są w siebie zapatrzeni jak w obrazek. Oby jak najdłużej!

Zobacz także: Kaia Gerber zmieniła fryzurę! Gwarantujemy, że będziecie chciały pokazać jej zdjęcie u fryzjera. Nam marzy się takie cięcie!