Od dziecka mieli styczność ze światem mody - w  końcu ich matką jest Cindy Crawford. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 19 lat. W ciągu 20 lat międzynarodowej kariery pojawiła się na okładkach wszystkich prestiżowych magazynów, wzięła udział w pokazach i kampaniach większości marek luksusowych, a także wystąpiła w teledysku "Freedom" George'a Michaela i Prince'a (napisał dla niej specjalnie piosenkę zatytułowaną "Cindy C"). Teraz dzieci Cindy poszły w jej ślady i zaczynają karierę w świecie mody.

Presley Gerber (rocznik 1999) zadebiutował na wybiegu w Los Angeles podczas pokazu Moschino Resort 2017 w czerwcu ubiegłego roku (w tym samym, do którego Jeremy Scott zaprosił Mirande Kerr, Devon Aoki, Alessandre Ambrosio i Chanel Iman). 

Kilka tygodni później syn Cindy Crawford zaliczył kolejny debiut, tym razem w kampanii reklamowej marki Calvin Klein u boku Belli Hadid i Kate Moss. 

Co prawda to dopiero początek kariery 17-letniego Presley'a, ale wiele wskazuje na to, że model w 2017 roku jeszcze nieźle namiesza. Już zdążył pojawić się w kampanii włoskiego domu mody Dolce & Gabbana na sezon wiosna-lato 2017, a także na wybiegu podczas tygodnia mody w Mediolanie prezentując kolekcję jesień-zima 2017/18 D&G.

Kaia Gerber (rocznik 2001) w roli modelki zadebiutowała w czerwcu 2016 roku w kampanii okularów przeciwsłonecznych Miu Miu. Kilka tygodni później zaproponowano jej udział w sesji do magazynu "Teen Vogue" i pierwszą okładkę (POP Magazine).

Czy Kaia i Presley Gerber będą jak Bella i Gigi Hadid i uda im się osiągnąć międzynarodową karierę?