Wczoraj rozpoczął się grudzień. Do świąt zostały niespełna trzy tygodnie – to oznacza, że oficjalnie możemy odpalić świąteczną playlistę (w naszej redakcji rozbrzmiało już Last Christmas). Czas oczekiwania umilą nam nie tylko świąteczne piosenki, ale również kalendarze adwentowe. A właściwie ich zawartość – kosmetyki, elementy garderoby, słodycze, albo alkohol. Hitem ubiegłego roku okazał się kalendarz adwentowy z chipsami. Jednak popularne marki każdej zimy zaskakują nas swoją kreatywnością. Sprawdźcie, które kalendarze adwentowe zrobiły na nas największe wrażenie w 2019 roku.

Kalendarz adwentowy 2019: najbardziej oryginalne kalendarze adwentowe, które umilą odliczanie do świąt

Dwa tygodnie temu wybrałyśmy najpiękniejsze kalendarze adwentowe z kosmetykami. Odliczanie do świąt Bożego Narodzenia 2019 postanowiły nam umilić takie marki, jak Clarins, Nuxe, Kiehl’s czy Yves Rocher. W ofercie The Body Shop znajdziecie (aż!) trzy kalendarze adwentowe z kosmetykami - Ultimate (z pełnowymiarowymi produktami), Deluxe oraz Beauty. Co ciekawe, The Body Shop to pierwsza marka, która stworzyła kalendarz adwentowy z kosmetykami. Trafił do sprzedaży 16 lat temu.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2019: Wybrałyśmy najpiękniejsze kalendarze od marek beauty! >>>

Ale kalendarze adwentowe z kosmetykami to nie wszystko! Na rynku znajdziecie również propozycje dla fanów mody, słodyczy, a także dla koneserów wina i innych alkoholi. Oczywiście, na miano najpopularniejszych kalendarzy adwentowych zasługują te, których okienka skrywają mini czekoladki. W tym roku znajdziecie je w ofercie Chocolissimo czy Galler. Natomiast marka Happy Socks stworzyła kalendarz z kolorowymi skarpetkami. Jego cena to około 530 złotych, ale dzięki takiemu kalendarzowi zyskacie (wy, albo wasi bliscy) zyskacie zapas skarpetek na prawie cały miesiąc. Nie zapominamy o miłośnikach kawy i herbaty. Kupując kalendarz adwentowy Nespresso, możecie codziennie smakować inną kawę. Z kolei w ostatnim – dwudziestym czwartym okienku znajdziecie wyjątkowy prezent.

Najbardziej oryginalne kalendarze adwentowe 2019 znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Wybieracie ten z kawą, herbatą, słodyczami, a może z kosmetykami?