Nie boją się postawić wszystkiego na jedną kartę, realizują założone cele, nierzadko idą pod prąd - takie są bohaterki, które zapraszamy do cyklu #Girlboss. O zawodowej dyskryminacji kobiet w ostatnim czasie mówi się dużo i chociaż wiele się zmieniło, wciąż zarabiamy mniej niż mężczyźni i zajmujemy mniej stanowisk kierowniczych niż oni. Walka o prawa kobiet trwa, a historie tych, które swoją odwagą i determinacją konsekwentnie przełamują stereotypy, inspirują nas do działania i dają nadzieję na równouprawnienie zawodowe. Jedną z takich postaci jest Kamila Kolpacka, która jako nastolatka założyła markę Letter Bag z torbami ekologicznymi. Wyjątkowe jest to, że napisy i grafiki tworzy samodzielnie, zajmuję się też sprzedażą oraz promocją w social mediach. Przez 4 lata zdobyła silną pozycję na rynku, a oficjalny profil marki na Instagramie śledzi ponad 50 tys. osób. Jej torby noszą nie tylko rodzime gwiazdy, takie jak Edyta Górniak czy modelka Magda Frąckowiak, ale pokochały je także m.in. Rita Ora i Cara Delevingne

Marta Iwanina-Kochańska, założycielka marki Roboty Ręczne w trzecim odcinku cyklu #Girlboss>>>

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Kamila stworzyła jednoosobowe imperium. Poznałam ją kilka miesięcy temu na studiach i oprócz tego, że świetnie odnajduje się w biznesie, na co dzień zaraża pozytywną energią i motywacją. Zapraszam do obejrzenia czwartego odcinka #Girlboss z Kamilą Kolpacką! 

Paulina Pyszkiewicz, założycielka LeBRAND, mama i prawdziwa #Girlboss w drugim odcinku naszego cyklu >>>

Specjalnie dla Was Kamila przygotowała kod rabatowy. Na hasło GIRL10 otrzymacie -10% zniżki na zakupy na stronie Letter Bag.