Jeżeli mielibyśmy wskazać dziś najpopularniejszą blogerkę na świecie, byłaby nią zdecydowanie Chiara Ferragni. Autorka wielokrotnie nagradzanego bloga The Blonde Salad, gwiazda Instagrama z ponad 10 milionami followersów, właścicielka świetnie prosperującej marki Chiara Ferragni Collection (i pomyśleć, że zaczynała od butów i etui na telefon!). To ona wprowadziła ogólnoświatowy trend na przekształcanie blogów w serwisy modowe i to ona jako pierwsza poszła o krok dalej tworząc własny e-commerce. Nie tylko kupimy tam jej własne projekty, ale także kolekcje stworzone na wyłączność. Do tej pory ekskluzywne produkty dla sklepu Chiary przygotowały takie światowe brandy jak m.in. Iro, Yamamay, Superga, Rebecca Minkoff czy Levi's. Teraz do ich grona dołączyła pierwsza polska marka! Już dziś od godziny 14:00 na theblondesalad.com kupicie limitowaną, kapsułową linię Local Heroes. To kolejny ogromny sukces brandu, za którym dziś stoi Karolina Słota.

W kolekcji znajdziemy kurtki puchowe (totalny must have na ten sezon!), wygodne spodnie oraz zabawne skarpety. Całość powstała w oparciu o ulubione modele marki, które wybrała Chiara oraz jej zespół. Nie brak w niej również elementów z przymrużeniem oka, jak napisów Fuck it czy Babe, które nawiązują do charakteru dziewczyny LH, pewnej siebie, potrafiącej się bawić i która nie zawsze traktuje życie śmiertelnie poważnie. Nasz hit? Skarpety z podobizną Chiary!

Zobaczcie kampanię promującą tę wyjątkową współpracę! Jej autorem jest Arran Critchley, przed którego obiektywem stanęła Belle Reid.

LOCAL HEROES - gratulujemy!!