Kim Kardashian otrzymała niedawno prestiżową nagrodę CFDA Fashion Awards w kategorii Fashion Influencer. Chociaż sama celebrytka nie kryła zdziwienia, bo jak sama przyznała, większość czasu jest naga, to nie można jej odmówić wpływu na współczesną modę. 37-latka jest również najlepszą reklamą dla marki swojego męża. Bardzo często można ją zobaczyć w stylizacjach Yeezy. Zazwyczaj to obcisłe crop topy i leginsy w kolorach ziemi oraz oversize'owe kurtki, a do tego oczywiście obowiązkowo buty zaprojektowane przez Kanye'ego Westa.

Kiedy Kim i Kanye zaczęli się spotykać, artysta przeorganizował garderobę swojej wybranki. Gwiazda zapomniała o cekinowych spódnicach, srebrnych dodatkach i cukierkowym różu z ery przyjaźni z Paris Hilton i zaczęła nosić bardziej stonowane kolory, ale bardziej odważne i seksowne kreacje. I chociaż oczywiste było to, że Kanye miał wpływ na styl Kardashianki to nie byliśmy świadomi, w jakim stopniu. Okazuje się, że raper podjął radykalne kroki, aby uczynić ze swojej żony ikonę mody. W wywiadzie udzielonym W Magazine Kim wyznała:

Zawsze myślałam, że mam naprawdę dobry styl, dopóki nie poznałam mojego męża, który powiedział, że ubieram się strasznie. Wyczyścił całą moją garderobę, miałam 250 par butów, a kiedy skończył zostały mi zaledwie 2 pary.

Kanye West zaprosił do kampanii Yeezy gwiazdy porno >>>