Wiedzieliście o tym, że od sześciu lat modelka jest w szczęśliwym związku? Karlie Kloss bardzo rzadko publikuje zdjęcia ze swoim partnerem, za to on z chęcią pokazuje swoją śliczną dziewczynę w mediach społecznościowych. Teraz już narzeczoną! Biznesmen Joshua Kushner oświadczył się modelce kilka dni temu, o czym para poinformowała na Instagramie. Karlie wrzuciła na swój profil post, w którym wyznała 33-latkowi miłość i przyznała, że jest jej najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Za to Kushner dodał fotografię Karlie z wymownym opisem „Narzeczona”. Fani na wiadomość o zaręczynach zareagowali entuzjastycznie i zalali zakochanych gratulacjami.
 

Karlie Kloss i Joshua Kushner zaręczyli się! Jaki to ma związek z Donaldem Trumpem?!

Wśród komentujących i życzących im wszystkiego dobrego znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon, Cindy Crawford, Hailey Baldwin (która też niedawno zaręczyła się z Justinem Bieberem) oraz... Ivanka Trump, z którą Kloss niebawem zostanie rodziną! Córka prezydenta Stanów Zjednoczonych jest bowiem żoną Jareda Kushnera, starszego brata Joshuy. A to oznacza, że modelka po ślubie znajdzie się w gronie najbliższych Donalda Trumpa.

Co ciekawe, nie oznacza to wcale, że popiera jego politykę. Choć wielokrotnie zarzucano Karlie, że związała się z rodziną, która ma wiele spraw za uszami, modelka w ogóle nie komentuje swoich poglądów. Ewentualnie za pomocą Instagrama wspiera sprawy, które są dla niej ważne. I tak wraz z obecnym już narzeczonym wzięła udział w proteście March for Our Lives, pokazując swoje poparcie dla ograniczenia dostępu do broni w USA. Tym samym niejako przeciwstawiła się polityce obecnego rządu. Wiadomo także, że 25-latka w ostatnich wyborach prezydenckich głosowała nie na Trumpa, ale jego kontrkandydatkę, Hilary Clinton, co uspokoiło część krytykujących ją internautów. Szczególnie, że jej partner także jest zdeklarowanym demokratą. Czy teraz modelka zacznie udzielać się więcej w politycznych (i rodzinnych) sprawach? Czas pokaże! Póki co Kloss na Instastories pokazała swój okazały pierścionek zaręczynowy, który znajdziecie poniżej!

Zobacz także: Oryginalne sposoby na oświadczyny! Podpowiedz je swojemu chłopakowi >>>