Joanna Jędrzejczyk, Karolina Gilon, Carla Fernander – każda z nich jest inna, każda z innego świata. Ale wszystkie inspirują i udowadniają, że dla nas – dziewczyn nie ma rzeczy niemożliwych. Przy okazji sesji zdjęciowej do kwietniowego numeru GLAMOUR zapytałyśmy ambasadorki kobiecej akcji She Moves Us stworzonej przez markę PUMA, które kobiety są dla nich inspiracją. Zobacz wyjątkowe wideo z zawodniczką UFC, modelką i prezenterką telewizyjną oraz z wokalistką w rolach głównych. 

She Moves Us – wyjątkowa kampania marki Puma

Marka Puma stworzyła wyjątkową kampanię She Moves Us, której twarzami zostały gwiazdy kwietniowej okładki GLAMOUR – Carla Fernandes, Karolina Gilon i Joanna Jędrzejczyk, a także psycholożka Kinga Rajchel, administratorki kobiecych grup na Facebooku: „Give Her A Job”, „Girls Talk PL” czy „Jesteśmy codziennie fit z Martą!” oraz inne dziewczyny z całego kraju. W ten sposób PUMA chce łączyć kobiety na całym świecie, w tym w Polsce, budować ich pewność siebie, zachęcać do przełamywania barier w różnych obszarach i okazywania sobie wsparcia na co dzień. A co za tym idzie: walczyć z krzywdzącymi stereotypami. 

Czy utrwalone powszechnie stereotypy dotyczące niechęci oraz wzajemnej rywalizacji między dziewczynami są prawdziwe? Eksperyment, który marka PUMA przeprowadziła wraz z administratorkami wspomnianych już grup na Facebooku pokazał, że… NIE! Członkinie „Give Her A Job”, „Girls Talk PL” oraz „Jesteśmy codziennie fit z Martą!” chcą, a do tego potrafią wzajemnie się wspierać, inspirować i motywować do działania. Co więcej, doceniają sukcesy innych i chcą się cieszyć razem z nimi.

Warto również wspomnieć, że marka PUMA postanowiła docenić i wesprzeć dziewczyny, które wzięły w eksperymencie. Brand oferuje im 500 godzin darmowych konsultacji z psycholożkami – online lub stacjonarnie. 

fot. materiały prasowe Puma

She Moves Us. Które kobiety inspirują Karolinę Gilon, Joannę Jędrzejczyk i Carlę Fernandes?

She Moves Us? Sprawdziłyśmy, które kobiety inspirują i motywują do działania Karolinę Gilon, Joannę Jędrzejczyk oraz Carlę Fernandes, czyli ambasadorki wyjątkowej kampanii stworzonej przez markę PUMA i gwiazdy najnowszego wydania magazynu GLAMOUR. Wyjątkowe wideo z ich udziałem możesz obejrzeć poniżej. Przy okazji możesz sprawdzić, co działo się podczas sesji okładkowej.