W styczniu Karolina Pisarek potwierdziła rozstanie z Danielem Kenji Matsunagą. Modelka i filipiński celebryta spotykali się przez dwa lata – tworzyli naprawdę uroczą parę. Dlaczego zdecydowali się na zakończenie związku? Jak powiedziała Karolina Pisarek, mieli inną wizję relacji. Warto dodać, że zakochani żyli w związku na odległość. Wielu fanów zastanawiało się, jak finalistka programu Top Model poradzi sobie z rozstaniem. Okazuje się, że Karolina Pisarek znów jest zakochana. Odnalazła szczęście u boku dużo starszego od siebie kierowcy wyścigowego– Jaime’go Camary.

Karolina Pisarek ma nowego chłopaka! Kim jest Jaime Camara?

Karolina Pisarek pokazała na InstaStory piękny bukiet czerwonych róż, który dostała od swojego nowego chłopaka z okazji wczorajszych Walentynek. Natomiast Jaime Camara, bo właśnie z nim spotyka się polska modelka, opublikował ich wspólne zdjęcie z Sali treningowej. Pierwsze Walentynki, a ja już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie – napisał na InstaStory.

Kim jest ukochany Karoliny Pisarek? Jaime Camara to były kierowca wyścigowy pochodzący z Brazylii. Mężczyzna wychowuje syna – Luccę. Wspólne zdjęcia na Instagramie są dowodem na to, że łączy ich wyjątkowa relacja. Brazylijczyk ma 40 lat, natomiast Karolina Pisarek w sierpniu będzie obchodziła 23. urodziny. Dzieli ich spora różnica wieku.

Urodowe sekrety modelek - jak dba o siebie Karolina Pisarek [WIDEO] >>>