Karolina Pisarek to jedna z finalistek Top Model, której kariera po programie rozwinęła się w ekspresowym tempie. 21-latka w 5. edycji zajęła drugie miejsce, ale nie potraktowała tego jako porażkę. Wręcz przeciwnie, determinacja pomogła jej w osiągnięciu sukcesu. Po trzech latach od zakończenia programu Karolina pracuje jako modelka w Polsce i za granicą. Do tej pory pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Glamour czy Shape, zrobiła niezliczoną ilość sesji, m.in. dla Sabriny Pilewicz, Sinsey'a, La Manii i Roberta Kupisza. Jej najnowszy projekt, czyli kampania polskiej marki Shameless, może Was nieco zaskoczyć!

Minimalistyczne t-shirty z napisami od polskich marek >>>

Karolina Pisarek w kampanii polskiej marki Shameless

Mimo tego, że Karolinę Pisarek podziwialiśmy w wielu sesjach wizerunkowych, w tak charakternym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Kampania polskiej marki Shameless powstała na ulicach Warszawy, a modelka pozuje w niej w ubraniach i dodatkach z najnowszej kolekcji. Niedbała fryzura i mocno podkreślone oczy nadały jej nonszalanckiego stylu, idealnie wpisującego się w niewymuszony charakter kolekcji. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z najnowszej sesji Karoliny Pisarek dla Shameless.

Urodowe sekrety modelek - jak dba o siebie Karolina Pisarek [WIDEO] >>>

Shameless poszerza ofertę o nowe produkty. Co znalazło się w nowej kolekcji?

Polska marka kilka lat temu zasłynęła klasycznymi t-shirtami z błyskotliwymi i zabawnymi napisami, np. No bra day, Podobno nie ma ideałów, a jednak jestem czy Don't stop. Shameless od tamtej pory poszerzyło ofertę o nowe produkty, ale nie straciło minimalistycznego stylu. W najnowszej kolekcji nie zabrakło flagowych koszulek z nowymi sloganami, m.in. Wolno mi, Nie drąż lub I lied. Pojawiły się nowości w postaci oversize'owych płaszczy z wełny, golfów, body z długim rękawem i na ramiączkach, slip dress, a także luźnych koszuli w czerni i bieli. Chcemy wszystko!