Karolina Pisarek (21) nie wygrała co prawda programu "Top Model", ale doszła do ścisłego finału. Jednak mimo że nie wygrała, to jednak właśnie ona zrobiła największą karierę spośród zwycięzców wszystkich edycji show TVN. Ostatnio widzieliśmy Pisarek na okładce "Glamour", modelka ma za sobą także sesje okładkowe dla polskich i zagranicznych kampanii modowych, sesje reklamowe dla różnych marek, jest też topową influencerką na Instagramie w Polsce (ma ponad 765 000 followersów). Poza tym Karolina Pisarek jest pięknością - regularne, delikatne rysy twarzy, perfekcyjne wymiary, gracja i wdzięk. Nic dziwnego, że inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Ale, jak się okazuje, i ona miała kiedyś kompleksy. A wszystko przez hejt...

Karolina Pisarek nagrała filmik, w którym otwarcie mówi o hejcie, z jakim boryka się już od lat szkolnych. Modelka szczerze opowiedziała, jak rówieśnicy podkopywali jej pewność siebie i jak z każdą ich uwagą coraz bardziej zamykała się w sobie:

Gdy chodziłam do gimnazjum, bardzo dużo dzieci zaczęło mówić, że jestem pustakiem i że jestem niemądra.  Oczywiście jest to bardzo przykre, bo bardzo to wtedy przeżyłam... W momencie, kiedy na przykład siedziałam w ławce na matematyce i był nagle temat o pustakach, nagle cała klasa zaczęła się śmiać... A ja chciałam tylko uciec z tego miejsca. Tymczasem siedziałam cicho i nawet się nie odzywałam, trzymałam to wszystko w sobie. Dziś wiem, że to nie jest zdrowe, aby trzymać w sobie rzeczy, które nas naprawdę bolą, które nas dotykają. Trzeba dzielić się tymi emocjami z innymi.

Choć Pisarek dziś ma wszystko - urodę, miłość, sławę i pieniądze - to przyznaje, że jej droga do samoakceptacji i pewności siebie wciąż trwa. Jednak modelka już wie, że ważne są tylko słowa najbliższych, a nie opinie obcych ludzi, którzy jej nie znają, nie wiedzą, jakim jest człowiekiem. W filmiku Pisarek podziękowała za wsparcie swojej rodzinie, w tym głownie mamie, a także menedżerce, Małgorzacie Leitner. Karolina zaznaczyła też, że liczą się dla niej szczerość, dobre intencje i szacunek oraz że sama codziennie stara się być coraz lepszym człowiekiem.

Tym samym Pisarek wsparła akcję zainicjowaną przez influencerkę Aleksandrę Idczak, do której dołączyły także modelki Magdalena Ziajor i Karolina Derpieńska oraz Weronika Kaczmarzyk.