Kariera Karoliny Pisarek nabrała tempa, kiedy w programie Top Model zajęła 2. miejsce. 20-letnia modelka ma na koncie współprace z takimi markami jak Sinsay, Apart, Mohito, Robert Kupisz czy Lou. Regularnie wyjeżdża też na kontrakty za granicę, głównie do Azji. To właśnie tam poznała swojego nowego chłopaka, 28-letniego modela i aktora. Daniel Kenji Matsunaga jest Filipińczykiem i również robi zawrotną karierę, także w sporcie – jest zawodowym piłkarzem klubu Kaya F.C.

Karolina i Daniel wyglądają na bardzo szczęśliwych i nie szczędzą sobie czułych słów na Instagramie. Nie spodobało się to niektórym fanom modelki, którzy pod ostatnim wspólnym zdjęciem z jej nowym partnerem rozpętali niemałą burzę, zarzucając jej, że od ostatniego związku (Pisarek do od maja do wakacji spotykała się z Damianem Kordasem, zwycięzcą MasterChefa) minęło niewiele czasu. Modelka odpowiedziała na niemiłe komentarze i wszystkie zarzuty, pisząc:

Nieważne jak szybko znalazłam szczęście. Ważne, że z planami na przyszłość.

Wygląda na to, że związek Karoliny Pisarek i filipińskiego modela Daniela Kenji to coś poważnego. Zobaczcie w galerii, jak wygląda nowy chłopak finalistki Top Model.