Viva-a-Viva zaręczyła się!

Viva-a-Viva zaręczyła się! I said YES – nie kryjąc entuzjazmu, pochwaliła się w poście, który na swoim Instagramie opublikowała wczoraj w nocy (tj. 21 czerwca 2022 roku). Okraszając go emotikonkami – motywem pierścionka z brylante, serduszkiem i otoczoną serduszkami twarzą. Nie trzeba było czekać długo, by posypały się lajki i komentarze z gratulacjami. W tym także od innych influencerek modowych, między innymi Jessiki Mercedes.

Viva-a-Viva: pierścionek zaręczynowy Karoliny Wójcik

Nietrudno się dziwić. Nie dość, że to szczęśliwe wydarzenie, to jeszcze Viva-a-Viva pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który nie mógłby być piękniejszy. To prosta obrączka z okazałym, tradycyjnym brylantem. Nie mamy tylko pewności, czy w białym czy żółtym złocie, bo zdjęcie pierścionka zaręczynowego, które Karolina Wójcik opublikowała na Instagramie jest... czarno-białe. Widać na nim po prostu dwie splecione dłonie (w tym oczywiście Karoliny na pierwszym planie) na tle rozświetlonych wieżowców. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same: 

Kim jest narzeczony Karoliny Wójcik?

Na zdjęciu oczywiście tego nie widać (a przynajmniej trudno rozpoznać to po ręce), ale narzeczony Karoliny Wójcik to najprawdopodobniej Radosław Majewski, piłkarz, golkiper AS Monaco i reprezentant Polski w piłce nożnej, który z influencerką poznał się... w bibliotece. Jego także znajdziecie na Instagramie. Profil @radek_majecki obserwuje ponad 20 tysięcy osób. Ostatnie zamieszczone tam zdjęcie – choć nie jest najświeższe, bo pochodzi z lutego tego roku – przedstawia sportowca właśnie w objęciach Karoliny. I choć zostało zrobione w Paryżu, wówczas jeszcze nie doszło do zaręczyn. Za to teraz tak. Serdecznie gratulujemy! Kiedy będzie ślub? Tego jeszcze nie wiadomo, bo para nie podała takich informacji do publicznej wiadomości. Trzymamy jednak rękę na pulsie. Stay tuned!